Rodinný dům Boháňka

Rodinný dům Boháňka

Číslo zakázky:0342
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Prodáno
Jaroslav  Kalabza, MBA
Realitní specialista
Telefon: 722 955 521
Telefon kancelář: 722 955 521

1 490 000

Krásné prostředí !

Kontaktovat makléře

Podrobné informace
Celková plocha1138
Počet podlaží2
Vytápěníústřední tuhá paliva
Zdroj vodyveřejný vodovod
Kanalizacevlastní septik
Parkovánígaráž
Popis

Exklusivní prodej rodinného domu č.p. 31, obec Boháňka, okres Jičín, Královehradecký kraj. Obec v Podkrkonoší (418 m n. m., 230 obyvatel), je oblíbenou rekreační lokalitou odkud je výhled téměř do celého kraje a na vrcholky Krkonoš. Hradec Králové, Dvůr Králové i Jaroměř jsou vzdáleny 20 km (20 min.), Hořice 5 km. Celková plocha pozemku 1138 m2, rozsáhlé chráněné území, poloha na kraji obce s bezprostředním sousedstvím lesa a otevřené louky.

A) Dispozice: 1. podlaží: (byt 2+1, 75 m2), vstupní chodba, obývací pokoj, kuchyň, spíž, koupelna, WC, ložnice, betonové schodiště jak do obytného podkroví, tak do kamenného sklepa 6 m2.

B) Dispozice: 2. podlaží: (byt 3+1, 90 m2), vstupní chodba, obývací pokoj, kuchyň, spíž, koupelna s WC, ložnice, podkrovní pokoj, obytná a vytápěná, prosklená podkrovní terasa s výhledem do lesa. Venkovní terasa 16 m2 s výhledem na louku.

C) Dispozice: Zcela samostatná technická půlka domu má samostatný elektroměr, vhodná případně pro podnikání. Všechny technické prostory jsou vytápěny taktéž ústředním vytápěním. Dispozice: prostorná garáž 26 m2 (dílna) s 380 V, zastřešení nádvoří před garáží 24 m2. Z garáže (dílny) vstup do vytápěné dílny 20 m2 (kanceláře) a následně do menšího skladu 12 m2. Vstup do kotelny a následně do samostatného skladu paliva je taktéž z velké garáže.

Technické: Ústřední vytápění v celém domě i technických místnostech do litinových těles. 1 rok zcela nový kotel na tuhá paliva. Velké množství uhlí i dřeva uvnitř i vně nemovitosti je v ceně. Možno případně na soustavu napojit elektrokotel. K dispozici komíny v domě (případně možnost krbových kamen v domě, obýváku, apod.) Veřejný vodovod, voda rozvedena všude v domě. Dále kopaná studna. Elektřina 220 i 280 V. Odpad sveden do jímky. Plně oploceno, 2x vjezdová vrata na nádvoří.

Známé letní kino v bývalém lomu, koupaliště (Skála) 1 km, smíšené zboží, zastávka BUS, obecní úřad, vše do 400 m. Obcí vedou turistické a cykloturistické trasy, v okolí lesy i zatopené lomy. Nemovitost je ihned k nastěhování, makléř má k dispozici klíče a je připraven s prohlídkou.