Kalabza, MBA Kalabza, MBA

Jaroslav Kalabza, MBA

Realitní specialista

Telefon:722 955 521
Telefon kancelář:722 955 521
E-mail:jaroslav.kalabza@maxen.cz

Další informace

Jaroslav Kalabza, MBA. 29. 01.1980 Pardubice. (svobodný, bezdětný). "...víc než cit pro obchod, špičková znalost trhu a důvěra..."

"Existují personální výjimky, pro které Real Estate (reality) nejsou zaměstnáním, či prací, nýbrž životním posláním a úkolem. Posláním lidi spojovat, porozumět a jejich plány, přání i sny převést oborným procesem a realizací do praxe a tím zlepšit jejich kvalitu života, co se  bydlení a investic do nemovitostí týká. Poslání, kterému již po mnoho let své dlouholeté praxe ochotně obětuji většinu svého osobního, či rodinného života. Věřím, že férové jednání se v realitách vyplatí. ...a to i na relativně kvalitou dosud nezralém a specifickém trhu v ČR."  

Absolvent Obchodní akademie, Ekonomické školy, Evropského institutu "Central European Management" v Praze, držitel mezinárodního titulu "MBA", držitel státního certifikátu ISO dle ČSN 17024, držitel čestného doktorátu Cambridge Learning Church & Institute, jediný držitel ochranné známky MAXEN vč. loga a to státním úřadem průmyslového vlastnictví v ČR, zakladatel, prokurista a majoritní majitel společnosti. 15 let praxe a zkušeností v oboru Real Estate (reality) v ČR a dlouhodobá příslušnost k úzké skupině nejlépe nezávisle hodnocených makléřů na trhu.   

MAXEN = MAXimální ENtuziasmus ...pro reality. "Teprve až dnes již mohu spolehlivě a zodpovědně garantovat kvalitu poskytovaných služeb celé společnosti a kompletní odborný servis založený na dlouholetých (a ne vždy pozitivních) zkušenostech z největších realitních řetězců v ČR, individuální a netradiční (upřímný a férový) přístup i originální sofistikovaná, ale i jednoduchá, řešení a s tím spojené dosažení špičkových výsledků pro klienta. Naplnění jeho plánů a snů."