Reference

Dobrým obchodem není pouze zprostředkování prodeje nebo pronájmu nemovitosti s plným servisem na jednom místě, ale také spokojený a nadšený zákazník. Již od samého vzniku je naší snahou stavět image naší společnosti na slušnosti a serióznosti. To je důvod, proč narůstají řady zákazníků, kteří se na naši společnost obrátili díky doporučení klientů, jež byli našimi službami a přístupem nadšeni. Jsme si vědomi toho, že dobrá reference znamená i doporučení a zároveň nejlepší a nejlevnější reklamu. O tom, že jdeme správným směrem svědčí reference, které k nám pravidelně přichází od našich klientů, kterých si ceníme a jako důkaz přikládáme k nahlédnutí.

Jaromír Jína

Skvělý přístup, ohromně lidský a diskrétní. Děkuji paní Kláře Forejtové za rychlý prodej mého domu, takovou rychlost jsem vůbec nečekal. Díky profesionálnímu jednání jsem získal víc peněz, než jsem původně myslel. Měl jsem zpočátku obavy z průběhu prohlídek – tolik lidí v domě... Paní Forejtová mě ale uklidnila, všechny provedla, aniž by mě to jakkoliv omezovalo nebo zatěžovalo. Od začátku do konce mě o všem informovala. Perfektní.

James Stewart Aitchison

Při prodeji bytu jsem se díky naprosto profesionálnímu a vstřícnému postupu p. Pavla Hrstky nesetkal s jediným problémem. Všechny záležitosti prodeje, eventuální otázky kupujícího i drobné potenciální potíže jsme díky jeho komunikativnosti vyřešili předem, takže při skutečném prodeji žádné nečekané a tudíž nepříjemné momenty vůbec nenastaly. Vše proběhlo klidně, svižně a navíc zrealizoval prodej za částku výrazně lepší, než mi nabízela jiná realitka.. Obzvlášť oceňuji rozvahu, komplexnost, právní zajištění a aktivní přístup z jeho strany. Naprostá spokojenost, velmi doporučuji.

Aitchison

Manželé Hofmanovi

Dobrý den.

Chtěli bychom poděkovat p. Hrstkovi za profesionální,rychlé a vstřícné jednání při prodeji našich pozemků.Doporučujeme a přejeme mnoho dalších spokojených klientů.

Manželé Hofmanovi

Fanda Fiala

Děkujeme paní Kláře Forejtove za její profesionální přístup k prodeji našeho pozemku v Hradci Králové Trebsi. Byli jsme velice spokojeni s jejím milým chováním a jednáním s ní!

Doporučujeme a děkujeme.
Manželé Lenka a František Fialovi

Stanislav Bodlák

Profesionální a individuální přístup, nemovitost jsem prodal velmi rychle a za výhodnou cenu díky makléřce p. Forejtové, velká spokojenost, naprosto doporučuji.

Tom K.

Mohu jedině doporučit. Pan Doležal mi velmi pomohl se sháněním optimálního bytu. Zároveň oceňuji vstřícný přístup a profesionalitu...

Markéta Kassi

Dobrý den,
chtěla bych tímto poděkovat panu Doležalovi,který mi v minulosti velice pomohl s prodejem bytu a nyní s prodejem domu.Vše vždy proběhlo k maximální spokojenosti obou zúčastněných stran,přístup pana Doležala je maximálně profesionální,kdyby mne napadlo hledat negativa,tak zde je opravdu nenajdu.Kdybych v budoucnu potřebovala využít realitních služeb s důvěrou se obráním na pana Doležala.Velice děkuji a přeji hodně spokojených klientů.

S pozdravem
Markéta Kassi

Petra Marková (pozemek Lubno u Nechanic)

Dobrý den,

chtěla bych tímto poděkovat za spolupráci při prodeji pozemku, celé realitní kanceláři MAXEN. Především p. V. Illnarovi za profesionální jednání a přeji mnoho dalších spokojených klientů.

S pozdravem Marková Petra.

Dana Lempachová – Pardubice (prodávající bytu 3+1 Polabiny, Lonkova ul.)

Dobrý den přeji,pane Kalabzo,
ráda bych Vám poděkovala za vše ,co jste pro mě udělal,peníze mám na účtě.
Krásný den přeji. Lempachová

Josef Sekyrka – Kasalice

Vážený pane Doležale,

před nedávnem byl prostřednictvím vaší realitní kanceláře realizovám prodej mé nemovitosti. Chtěl bych tímto vyslovit poděkování Vám a plnou spokojenost i tedy realitní kanceláři MAXEN za poskytnuté služby. Prodej rodinného domku, nikoliv již atraktivního, proběhl z Vaší strany za profesionálního přístupu a jednání v přiměřeném čase a nakonec i pro mě za odpovídající cenu. Pokud bych měl hledat nějaká negativa, tak ty mě, v mém případě, opravdu nenapadají. Kdybych měl v budoucnu potřebu využít služeb této realitní kanceláře, neváhal bych se na na ní znovu obrátit. Přeji hodně spokojených zákazníků a pěkný den.

S pozdravem
Josef Sekyrka
Kasalice

Lenka Chrástová – Brno (Starý Mlýn na ostrově v CHKO Horní Bradlo)

Dobrý den pane Kalabzo,

děkujeme. Spolupráce s vámi byla velmi dobrá...kéž by to takto fungovalo všude :). A děkuji za dobrý tip na Vašeho

MAXEN hypotečního poradce pan Fackenberga, i díky němu to proběhlo v pohodě. Ozvu se až budeme trochu

fungovat, když pojedete kolem a bude se vám chtít se přijet podívat neváhejte :) S pozdravem

Lenka Chrástová

Zdenka Kubelková – Pardubice (chalupa Horní Raškovice)

Vážený pane Kalabzo, pokojné a krásné Vánoční svátky v kruhu rodiny a pro rok 2015 a další roky přeji, aby Váš tým zůstal JEDNIČKOU mezi realitními kancelářemi. Pokud budu opět potřebovat prodat další nemovitost bude se k Vám pro solidnost a rychlost ráda vracet.

Martin Šimek – Hradec Králové (byt 1+1 v Hradci Králové)

Rád bych reagoval na prodej mého bytu v Hradci Králové a vřele doporučil při kterémkoliv jednání realitní kancelář Maxen a zároveň konkrétně moc poděkoval realitnímu makléři panu Rostislavu Doležalovi, který prodej bytu měl od začátku pevně ve svých rukách.

Jeho jednání při prodeji bytu bylo velice profesionální a na velmi špičkové urovni a je až s podivem, že v dnešní době kdy obchod s realitami není jednoduchý a konkurence veliká se najde někdo tak ochotný a zodpovědný jako právě pan Doležal.

Celý prodej i prohlídky byli propracované od A až po Z a vždy se přizpůsobil mým požadavkům i časovému harmonogramu, vše řádně vysvětlil a popsal veškeré kroky které následují a kdykoliv jsem něčemu nerozumněl nebo nebyl jsem až tolik informován neměl problém vždy zavolat nebo se setkat osobně.

S jeho jednáním i profesionalitou jsem víc než spokojen stejně tak jako s velice profesionálním jednáním advokáta JUDr. Jiřího Kose MSc., který zajišťoval smlovy. Neshledal jsem jediný nedostatek ve smlouvách a veškeré smlouvy a podklady byli naprosto v pořádku.

Nezbývá nic jiného než doporučit tuto kancelář, pana Doležala i celý advokátní servis.

Kdykoliv bych něco podobného potřeboval vyžádám si přímo pana Doležala a vše svěřím opět jemu.

Vřelé díky.

S pozdravem a přáním hezkého dne Šimek Martin, Hradec Králové

Mária Sokolová – Pardubice (byt na Dubovém návrší v Pardubicích)

Dobrý den pane Kalabzo,

potvrzuji přijetí peněz na můj účet, zároveň Vám chci za všechno velmi poděkovat. Díky Vaší profesionalitě, vstřícnosti a hlavně trpělivosti, proběhlo všechno docela hladce a rychle.

Přeju Vám hodně pracovních úspěchů a hodně spokojených klientů.

S pozdravem

Sokolová Mária

Marie Drožková – Mikulovice

Vážení,
když jsem se rozhodla prodat po rodičích dům v Sezemicích, zvolila jsem Vaši realitní kancelář zcela náhodně. Ze svého okolí jsem znala spíš jen negativní zkušenosti s různými RK. Tím spíš bych Vám chtěla poděkovat za veškeré služby související s prodejem. Celá akce proběhla velmi rychle, nejen ke spokojenosti mé, ale i kupujících. Zejména oceňuji, že na bedrech nás prodávajících a kupujících zůstalo opravdu jen minimum úkolů. A v neposlední řadě bych chtěla poděkovat všem pracovníkům Vaší realitní kanceláře za velmi vstřícné jednání po celou dobu prodeje.
Srdečně zdraví a děkuje

Marie Drožková
Mikulovice

Mgr. Romana Ferteková – Pardubice

Vážený pane Kalabzo,
chtěla bych Vám poděkovat za Vaše služby MAXEN reality. Spolupráce s Vámi a vašimi spolupracovníky byla velice příznivá. Děkuji, že jste mi pomohli zrealizovat prodej nemovitosti. Vše proběhlo velice dobře díky Vašemu vstřícnému přístupu. Pokud v budoucnu budu potřebovat podobné služby, ráda se opět obrátím na Vaší společnost.

Děkuji Vám i kolegům za spolupráci
s pozdravem Mgr. Romana Ferteková.

Petra Koubková – Lázně Bohdaneč

Dobrý den,
dovolte mi, abych Vám poděkovala za velmi pozitivní spolupráci s Vaší realitní kanceláří. Jsem nesmírně ráda, že jsem si vybrala právě Vás. V době, kdy trh s realitami stagnuje je nesmírně žádoucí, že se Vám podařilo realizovat prodej mé komplikované nemovitosti. Jsem přesvědčena, že v případě dalších záležitostí, které se budou týkat nemovitostí, Vás nejenom přednostně oslovím, ale budu Vás doporučovat mým známým, přátelům a obchodním spolupracovníkům.

S úctou
Petra Koubková

Josef Šulc – Pardubice

S průběhem pronájmu bytu v Polabinách jsem byl naprosto spokojen. Rostislav Doležal je profesionálem ve svém oboru, vše mi dokonale vysvětlil, čas prohlídky přizpůsobit mým požadavkům a vždy splnil to, na čem jsme se domluvili. Jeho služby mohu vřele doporučit.

Josef Šulc

František Kopecký – Hradec Králové

Dobrý den pane Kalabzo,
vše proběhlo v pořádku, byt jsme předali, vše přehlásili a mě došla kupní suma. Chci Vám poděkovat za pomoc a oporu, kterou jsem ve Vás cítil.  Našinec neprodává realitu  příliš často, já to dělal poprvé.  Přeji vše nejlepší, třeba se ještě uvidíme.

František Kopecký
Hradec Králové

Manželé Hanzlovi – Chrudim

Děkujeme realitní kanceláři MAXEN, jejíž služby jsme využili při prodeji naší nemovitosti. Naše poděkování patří především panu Doležalovi, který na nás po celou dobu prodeje udělal velmi dobrý dojem. Samozřejmě jsme ocenili jeho profesionální přístup a hlavně lidský. Musíme také klást důraz na jeho taktní jednání. Při prodeji nebo koupi nemovitosti Vás určitě doporučíme svým známým. Byli jsme s Vámi opravdu nadmíru spokojeni.

S pozdravem
Vlasta Hanzlová a Petr Hanzl

Ing. Novotná – Pardubice

 

Dobrý večer,

s prací Vaší realitní kanceláře jsme byli velmi spokojeni. Pan Jaroslav Kalabza je profesionální makléř, což se při prodeji našeho poměrně komplikovaného RD projevilo. Ocenili jsme Vaši právní pomoc, zejména advokátní servis JUDr. Jiřího Kose MSc., včetně advokátní úschovy peněz. Na tento aspekt jsme s manželem byli obzvláště citliví po negativní zkušenosti s RK sídlící v nové Pasáži, kde nám makléř zajišťoval právní servis sám "na koleni" a úschovu peněz celé kupní ceny realizovala RK přes svůj depositní účet. Proto jsme se rozhodli prodat náš dům už s kompletní advokátní garancí servisu a úschovy peněz. Každý advokát je právník, ne však každý právník je advokát. Je vidět, že Vaše služby zajištění celé transakce jsou na vysoké úrovni. Vřele Vás s manželem budeme doporučovat.

Ing. Novotná, Pardubice