Služby

Rozsah služeb MAXEN je velmi široký, kdy dokážeme klientům pomoci s jakkoliv složitou situací v oblasti realit a s tím souvisejícími činnostmi. A to vše s individuálním přístupem.

Zejména se však specializujeme na zprostředkování prodeje a pronájmu všech typů nemovitostí jako jsou Byty, Domy, Pozemky, Komerční nemovitosti.

Nabízíme i přímý odkup nemovitosti s okamžitou výplatou v hotovosti nebo poskytujeme zálohu na nemovitost prodávajícím v případě prodeje nemovitosti. Jsme schopni řešit exekuce, hrozící dražby, právní vady, zajišťujeme advokátní úschovy prostředků, pojištění nemovitosti, zajišťujeme nejvýhodnější způsob financování individuelně na míru, a to i včetně kompletního vyřízení „Na klíč“ v našem Hypotečním centru, bez nutnosti navštívit banku. Daňový i právní servis včetně zajištění a odvodu daně. Zdarma klientům poskytujeme veškeré realitní a právní poradenství a tržní posudky pro účely prodeje a dědictví nemovitosti, zajištění energetických štítků jakožto zákonné povinnosti prodávajících, jednání s katastrálními i stavebními úřady, poskytovateli energií a sítí a mnoho dalších služeb na jednom místě.

Poraďte se zdarma s našimi specialisty o nejvýhodnějším řešení právě pro Vás. U nás jsou Vaše zájmy, spokojenost a kvalita poskytovaného servisu vždy prioritou.

(*) Položky jsou povinné