O nás

MAXEN realitní kancelář byla založena špičkovými realitními makléři, kteří ve své dlouhodobé praxi patří mezi nejlépe nezávisle hodnocené makléře na trhu.

Přirozeně tedy vznikla z dlouhodobých požadavků svých klientů na skutečnou kvalitu poskytovaných služeb a kompletní servis s důrazem na individuální přístup a efektivitu. Zakladatelé po letitých zkušenostech práce pro dva největší realitní řetězce v ČR, vyslyšeli skutečné požadavky trhu na kvalitu a rozsah poskytovaných služeb a spojili se s odborníky v oboru. Advokáty a daňovými poradci zaměřenými na oblast realitního práva, certifikovanými odhadci a znalci, stavebními konzultanty, marketingovými specialisty, hypotečními poradci. A tak s MAXimálním ENtuziasmem pro reality vznikla naše společnost. MAXEN včetně loga je ochrannou známkou registrovanou Úřadem průmyslového vlastnictví České Republiky.

MAXEN realitní kancelář působí na celém území ČR s důrazem na Východočeský region. Zabýváme se zprostředkováním prodeje a pronájmu všech druhů nemovitostí, jako jsou Byty, Domy, Pozemky, Komerční nemovitosti a objekty. Zprostředkováváme pouze prověřené nemovitosti po právní i fyzické stránce, díky čemuž si můžeme dovolit stoprocentní garanci právních vad na námi zobchodované nemovitosti. Klademe důraz na efektivitu, proto neztrácíme čas nabízením netransparentních a předražených nemovitostí. Prodáváme pouze to, co opravdu známe a čemu rozumíme a máme osobně prověřené. Využíváme nejmodernějších informačních technologií a obchodních modelů, díky čemuž jsme schopni prodat Vaši nemovitost za maximální možnou tržní cenu v bezkonkurenčním čase. Dále disponujeme vlastním právním i hypotečním centrem. Náš cíl je vždy spokojený klient.