Vaše sídlo firmy, obchod, kancelář v centru

Vaše sídlo firmy, obchod, kancelář v centru

Číslo zakázky:0379
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Prodáno
Jaroslav  Kalabza, MBA
Realitní specialista
Telefon: 722 955 521
Telefon kancelář: 722 955 521

Cena na vyžádání

Po celkové rekostrukci

Kontaktovat makléře

Podrobné informace
Celková plocha130
Zastavěná plocha90
Rok rekonstrukce2017
Stav budovypo celkové rekonstrukci
Počet podlaží1
Vytápěníústřední plynové
Zdroj vodyveřejný vodovod
Kanalizaceveřejná kanalizace
Parkovánívenkovní parkoviště
Počet parkovacích míst30
Popis

Exklusivní prodej domu 3+KK, po kompletní rekonstrukci 2017, přímé centrum obce Staré Hradiště č.p. 175 u Pardubic.

Ideální pro sídlo Vaší firmy, obchod, kanceláře. Vhodné jak k bydlení, či ideálně bydlení spojené s podnikáním. Dům má dva vchody, hned u domu dostatečná parkovací kapacita i pro nákladní automobily, jak pro Vaše zákazníky, tak zásobování.

Chcete dále hradit nájemné a stěhovat se z nájmu do nájmu? Chcete aby Vás zákazníci hledali stále jinde? Do nájemních prostor nechcete investovat, tudíž Vám to brání rozvoji firmy a reprezentativní kvalitě? Chcete už klid a jistotu? Potřebujete tedy konečné řešení. Chcete transparentní objekt, kde umístíte své reklamy? Objekt, který nebudete muset téměř udržovat a příliš se o něj starat? 

Skvělá investice s návratností přesně 15 let ! Objekt lze ihned dlouhodobě pronajmout za 16.500,- Kč + energie. Realitní kancelář má případně ihned připraveny konkrétní zájemce o nájem a to z řad významných firem.

Objekt po kompletní rekonstrukci 2017, tudíž bezstarostnější investice než-li byt, neboť energie se všechny přepisují na nájemníka a opravy a údržba se s ohledem na kvalitní bytelnou rekonstrukci 2017 již neočekává. Lze snad jednoduše zakoupit investiční byt s dobou návratnosti pouhých 15 let? Tento objekt Vám to umožní. Nehradíte žádné fixní náklady jako u investičního bytu do SVBJ, fond oprav, poplatky, apod.

Obytná plocha 80 m2 + dlážděná zahrádka 54 m2. Vše zcela nové (okna, dveře, podlahy, ústřední vytápění, technologie, apod.). 2 x WC, koupelna se sprchovým koutem. Veřejný vodovod, odpady do veřejné kanalizace, elektřina nová v mědi 220 i 380 V, nové ústřední vytápění, rozvody v mědi, plynový kotel, autoregulace, elektronický zabezpečovací systém.

Jedná se o energeticky úsporný dům, se zateplením, plastovými okny, novými technologiemi. Objekt je Ihned k dispozici. Makléř má klíče a je připraven s prohlídkou.