Velký rodinný dům Lázně Bohdaneč

Velký rodinný dům Lázně Bohdaneč

Číslo zakázky:0539
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Prodáno
Jaroslav  Kalabza, MBA
Realitní specialista
Telefon: 722 955 521
Telefon kancelář: 722 955 521

Cena na vyžádání

100 m od náměstí

Kontaktovat makléře

Podrobné informace
Celková plocha909
Užitná plocha447
Zastavěná plocha404
Počet podlaží3
Vytápěníústřední plynové
Zdroj vodyveřejný vodovod
Kanalizaceveřejná kanalizace
Parkovánídvojgaráž
Počet parkovacích míst5
Energ. třídaG
Popis

Velký třípodlažní rodinný dům v centru města Lázně Bohdaneč, ulice Langrova 33, pouhých 100 m od náměstí. 70 fotografií nemovitosti, neshlédnete kompletní na žádném realitním serveru (zde je pouze zlomek fotografií a informací o domě), nýbrž pouze na domovských webových stránkách zprostředkovatele MAXEN.

Celková užitná plocha 447 m2, celková užitná plocha pouze domu je 423 m2, celková obytná (vytápěná) plocha domu 291 m2, dispozičně 7+2 + 2 x koupelna, 3 x WC, dvojgaráž, příslušenství. Přesné dispozice, plochy, výměry, půdorysy, soupisy místností a prostor jednotlivých podlaží domu obsahuje podrobně prezentace. Zastavěná plocha a nádvoří 404 m2, celková plocha pozemku 909 m2.

Ústřední vytápění kombinovaným plynovým kotlem (i pro ohřev vody). Plně napojeno na veřejný vodovod i přímo na kanalizaci (žádná jímka ani septik). K dispozici i vrtaná studna na zahradě pro zalévání, venkovní sprchu a bazén. Elektřina 220 i 380 V.

Celková hodnota dle posudku pouze pozemku 100 m od náměstí centra města (s napojením na veškeré inženýrské sítě), který je celý stavební (150 m od MHD Pardubice) je stanovena na 3.500,- Kč / m2, tzn. 3.200.000,- Kč, přičemž pozemek lze rozdělit, resp. oddělit např. 600 m2 pro stavbu dalšího rodinného domu v uliční proluce. Tento pozemek může kupující buď využít, či prodat prostřednictvím zprostředkovatele za 2.100.000,- Kč (již je i kupec připraven, pokud bude mít kupující nemovitosti zahradu odprodat). I tak stávajícímu domu zůstane nádvoří pro 3 automobily + dvojgaráž (elektrická brána, dálkové ovládání) pro další 2 automobily. Zbytek hodnoty (vyjma pozemků plně stavebních s potenciálem pro další dům) byl stanoven s ohledem na 423 m2 vnitřní užitné plochy v domě a potenciálu i případně komerčního využití.

Velký dům v centru je vhodný buď pro velkou rodinu, nebo jako investice (ubytování, služby), nebo pro komerční využití. Například pro sdružené centrum služeb (kadeřnictví, nehty, pedikůra, masáže, solária, atd. v 1.NP) + dostatek ubytovací kapacity v 2.NP i 3.NP. U domu lze jednoduše obnovit vchod přímo z ulice do velké centrální chodby. Všechny místnosti samostatné z centrální chodby. Velká, čistá a vysoká půda o výměře 100 m2 (nová střecha, plastová okna) je určena k vestavbě dalších místností, či další ubytovací kapacitě.

Do 100 m od domu je známý areál Lázní vč. vnitřního bazénu i pro veřejnost, stejně tak do 150 m od domu je veškerá vybavenost (pošta, úřady, potraviny 7 dní v týdnu otevřené), MHD Pardubice, cukrárna, restaurace atd. Golfový areál 1 km (1 min. autem), písník Hrádek (koupání, rybaření) 2,5 km (3 min. autem), Mělické písníky 4 km (4 min. autem), nákupní centrum Globus Pardubice (do 5 min. autem). 6 km od Dálnice D11, kdy z domu za 45 minut jste autem na Černém Mostě v Praze. Okolí města tvoří krásná příroda, včetně mnoha rybníků a lesů.

Dům je bez jakékoliv právní vady, není zatížen jakoukoliv hypotékou, má pouze jednoho majitele. Dům je k dispozici kupujícímu ihned po zaplacení, makléř má k dispozici klíče a je připraven s prohlídkou. Budete-li potřebovat hypotéku, vyřídíme Vám ji zdarma spolu s koupí domu, a to za nejvýhodnějších podmínek.