Rodinný dům Ostřetín

Rodinný dům Ostřetín

Číslo zakázky:0477
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Prodáno
Jaroslav  Kalabza, MBA
Realitní specialista
Telefon: 722 955 521
Telefon kancelář: 722 955 521
Podrobné informace
Celková plocha1323
Zastavěná plocha537
Rok výstavby1912
Vytápěníústřední plynové
Zdroj vodyveřejný vodovod
Kanalizaceveřejná kanalizace
Parkovánídvojgaráž
Energ. třídaG
Popis

Exklusivní prodej rodinného domu Ostřetín č.p. 148 s vlastním pozemkem 1323 m2. Dům je ihned po zaplacení k nastěhování, makléř má k dispozici klíče a je připraven s prohlídkou.

Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Veřejný vodovod, kanalizaci, plyn, elektřinu 220 i 380 V. Ústřední plynové vytápění (kotel Protherm), možnost ústředního vytápění i tuhými palivy (kotel Dakon). Vlastní studna (15 metrů) s výbornou vydatností vody s přívodem vody i v domě.

Přízemní cihlový dům, nepodsklepený se vstupem (schodištěm) do velkého neobytného podkroví (půda). Dispozice 4+1, koupelna, WC, spíž, zádveří, veranda. Kvalitní krovy, střecha pálená taška. Dvojitá špaletová okna, betonové podlahy, krásné klenuté stropy. Zastavěná plocha a nádvoří 537 m2, obytná plocha cca 140 m2. Zděná garáž (vytápěná), dále velká samostatná plechová dvou garáž. Za domem je zděná přístavba o několika technických místnostech (dílna, kůlna, chlév). Dům má dva komíny, tudíž je možnost i krbových kamen, například v obýváku, či jiných místnostech. 

Zastávka autobusu do 50 m od domu (Pardubice - Horní Jelení). Zcela nový povrch méně frekventované silnice před domem. Velká zahrada, krásný výhled do dálek z vlastní zahrady, možnost přikoupení pozemků za domem. Pardubice 19 km (19 minut). Dům je bez jakékoliv právní vady, či zatížení a lze financovat hypotečním úvěrem. Kompletní fotodokumentace a informace pouze na domovských webových stránkách exklusivního zprostředkovatele.