Zděný byt 3+1+L Chrudim

Zděný byt 3+1+L Chrudim

Číslo zakázky:0458
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Prodáno
Jaroslav  Kalabza, MBA
Realitní specialista
Telefon: 722 955 521
Telefon kancelář: 722 955 521

2 350 000

atraktivní lokalita !

Kontaktovat makléře

Podrobné informace
Celková plocha88
Stav budovypo celkové rekonstrukci
Počet podlaží4
Umístění v podlaží2
Parkovánívenkovní parkoviště
Energ. třídaG
Popis

Exklusivní prodej cihlového bytu 3+1 s lodžií, Chrudim II., ulice Slovenská 655. Byt v osobním vlastnictví, umístěný v 2. podlaží 4 podlažního zděného domu po rekonstrukci a revitalizaci.

Atraktivní lokalita, dominantou bytu je velká zasklená, téměř 10 m2 lodžie, orientovaná na jiho-západ do zeleně, na kterou vstoupíte z velkého obývací pokoje, jehož výměra přesahuje 22 m2.

Plastová okna, nové stoupačky, nové zateplení domu a fasáda, zděné jádro v bytě. K bytu přináleží téměř 9 m2 velký zděný sklep. V domě kolárna.

Součástí ceny je kuchyňská linka, vč. vestavěných spotřebičů (např. myčka, digestoř apod.). Dále je součástí ceny velká vestavěná skříň v ložnici. Součástí ceny je již i advokátní servis, vč. advokátní úschovy prostředků, vč. přípravy převodních dokumentací renomovanou advokátní kanceláří, servis realitní kanceláře vč. vyřízení a vybavení zdarma případné hypotéky kupujícího. 

Velmi klidné a tiché bydlení, ve vchodě domu je pouze 7 dalších bytů, přičemž pouze 2 byty na patře. U tohoto typu zděného domu bez výtahu, je umístění právě v 2. nadzemním podlaží považováno za nejatraktivnější.

Byt je bez jakéhokoliv právního zatížení (bez hypotéky), přičemž Vaši hypotéku, bude-li ke koupi potřebovat, Vám vyřídíme za nejvýhodnějších podmínek na jednotném místě spolu s koupí bytu. Vše komfortně a na klíč.

Jediným důvodem prodeje, takto atraktivně umístěného bytu je, že majitelé mají vybraný velký rodinný dům (který je ihned k dispozici a k nastěhování), u téhož exklusivního zprostředkovatele, jinak by takto krásné a klidné bydlení po mnoha letech neprodávali a neopouštěli.