Novostavba Rabštejnská Lhota

Novostavba Rabštejnská Lhota

Číslo zakázky:0449
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Prodáno
Jaroslav  Kalabza, MBA
Realitní specialista
Telefon: 722 955 521
Telefon kancelář: 722 955 521
Podrobné informace
Celková plocha2009
Užitná plocha235
Rok výstavby2017
Stav budovynovostavba
Počet podlaží2
Vytápěníústřední plynové
Zdroj vodyveřejný vodovod
Kanalizaceveřejná kanalizace
Popis

Rodinný dům, Rabštejnská Lhota. Novostavba 2017 (kolaudace 2019), pozemek 2.009 m2.

Výjimečně situovaný dům na úpatí Železných hor s krásnými panoramatickými výhledy z velké a plně zastřešené terasy. Poctivě a precizně vystavěno pro vlastní potřebu nadstandardního rodinného bydlení dle architektonického návrhu Ing. Arch. Milana Vojtěcha.

Chrudim 5 km (6 min.), Seč (vodní nádrž) 12 km (13 min.), Pardubice 15 km (17 min.). V obci Základní i mateřská škola.

Rodinný dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Voda, kanalizace, plyn, elektřina. Nové veřejné osvětlení v ulici. Jedná se o novou ulici (Novostavby, na vyvýšeném konci obce), na které se tento rok bude realizovat finální povrch. Dům má podlahové vytápění, v každém podlaží koupelnu i WC (jak vana, tak i sprcha), dále velká šatna, jakožto plnohodnotná místnost s okny, přístupná z ložnice rodičů. Pokoj pro hosty, dětské pokoje, apod. Střecha Bramac, systém centrálního klíče, kuchyňská linka vč. všech vestavěných spotřebičů (myčka, lednice, digestoř, indukční varná deska, atd.). Dispozice 5+KK, kryté parkovací stání 45 m2 pro auta, velká plně krytá terasa (více než 50 m2).

Vyvýšené místo na horním konci obce s panoramatickými výhledy na krásnou přírodu a do dálek - např. Chrudim, Pardubice i Krkonoše, velký pozemek (více než 2 tisíce m2). Veškeré fotografie nemovitosti máte možnost shlédnout pouze a jen na webových (domovských) stránkách exklusivního zprostředkovatele, tzn. veškeré fotografie domu nenaleznete na žádných realitních serverech. Cena bude sdělena, na vyžádání zájemce, a to formou telefonického kontaktu makléři.

Rodinný dům je ihned volný, makléř má k dispozici klíče a je připraven s prohlídkou.