Stavební pozemek mezi Pardubicemi a Hradcem

Stavební pozemek mezi Pardubicemi a Hradcem

Číslo zakázky:0448
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Prodáno
Jaroslav  Kalabza, MBA
Realitní specialista
Telefon: 722 955 521
Telefon kancelář: 722 955 521

3 299 650

Prodej pouze celek !

Kontaktovat makléře

Podrobné informace
Celková plocha6644
Zdroj vodyveřejný vodovod
Kanalizaceveřejná kanalizace
Popis

Exklusivní prodej stavebního pozemku mezi Pardubicemi a Hradcem Králové, obec Hrobice. 6.644 m2. Celá plocha je územním plánem určená k bydlení. Veškeré inženýrské sítě, vodovod, kanalizace, elektřina, plyn. Krásné umístění na konci obce, u lesa, defacto ve slepé ulici. Kvalitní asfaltová cesta, veřejné osvětlení. 

Pardubice 6 km (6 minut), Hradec Králové 9 km (9 min), dálnice D11 2,5 km (2 minuty).

Cca 3.000 m2 pravidelného rovinatého obdélníkového tvaru je územním plánem určeno pro bydlení, tzn. až 25 % plochy lze zastavět rodinnými domy až o dvou nadzemních podlažích plus obytné podkroví. Pozemek lze rozdělit například i na 3 stavební pozemky (parcely), přičemž každá bude mít cca 1.000 m2.

Cca 3.644 m2 pozemku (směrem k lesu) je územním plánem určeno k výrobě a skladování, tzn. pro zemědělskou výrobu se zaměřením na chov koní. Přípustné jsou služební byty správců a majitelů zařízení, ubytování v rámci agroturistiky, stavby a zařízení pro ustájení zvířat, skladování sena, slámy, zemědělské techniky, dále stavby a zařízení pro související dopravní a technickou infrastrukturu. V praxi se může jednat například o krásnou zahradu s výběhem pro koně, ovce, psi, parkování a skladování techniky (podnikání), apod.

Naproti je velmi klidný a krásný penzion Parkur se stájemi a výběhy pro koně, kde si lze mimo jiné pronajmout například velmi kvalitní tenisový kurt s venkovním bazénem, nebo vnitřní saunu.  

Prodej pozemku pouze jako celek.