Stavební pozemek Slatiňany

Stavební pozemek Slatiňany

Číslo zakázky:0443
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Prodáno
Jaroslav  Kalabza, MBA
Realitní specialista
Telefon: 722 955 521
Telefon kancelář: 722 955 521

993 830

Vyjímečná lokalita !

Kontaktovat makléře

Podrobné informace
Celková plocha667
Kanalizaceveřejná kanalizace
Popis

Exklusivní prodej výjimečného stavebního pozemku, město Slatiňany, ulice Na Rembáni. 100 m od zámeckého parku, 100 m od hřebčína, v bezprostředním sousedství s výhledem na pastviny s koňmi. 500 m Škrovád.

Stavební pozemek pro výstavbu rodinného domu, 667 m2, obdélníkový tvar cca 20 x 34 m. Plně oplocený, 2 x vstupní branky, pěstěná zahrada. V ceně je zateplený zahradní domek cca 3 x 2,5 m, kde je zavedena elektřina. Je zde prostor na odpočinek, kuchyňská linka, lednice a prostor a sklad pro nářadí. Na pozemku vlastní elektrický pilíř s 220 i 400 V. Veřejná kanalizace, plynovod i veřejné osvětlení přímo u pozemku. 

Využijte možnosti krásného bydlení v sousedství nádherné přírody, u cesty ze Slatiňan na Škrovád, Monaco a Kočičí hrádek. Mnoho obor pro koně, kde se natáčel známý český seriál Dobrá voda. Právě zde ve Slatiňanech prožila mládí například herečka Helena Vondráčková. Okolní romantická příroda vždy lákala básníky a spisovatele. Rád sem jezdil Jaroslav Vrchlický, Stanislav Kostka Neumann.

Pozemek je ihned po zaplacení k užívání, makléř má od plně oploceného pozemku klíče a je připraven s prohlídkou.