Luxusní byt s terasou v centru

Luxusní byt s terasou v centru

Číslo zakázky:0425
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Prodáno
Jaroslav  Kalabza, MBA
Realitní specialista
Telefon: 722 955 521
Telefon kancelář: 722 955 521

4 980 000

vč. vybavení, garáže

Kontaktovat makléře

Podrobné informace
Celková plocha150
Rok výstavby2008
Stav budovynovostavba
Počet podlaží6
Umístění v podlaží6
Vytápěníústřední dálkové
Parkovánígaráž
Popis

Exklusivní prodej Luxusního bytu s terasou v centru Pardubic, Zelené Předměstí. Novostavba 2008, byt o celkové užitné ploše 151 m2, bezbariérový dům i byt, umístění v posledním 6. NP s výtahem. Cena včetně vlastního garážového parkovacího stání v domě, včetně vybavení.

Byt nesrovnatelný s developerskými standardy. Plně klimatizováno, elektronické venkovní žaluzie, podlahové vytápění v celém bytě, sádrokartonové podhledy, apod. Otevřené, vzdušné a slunné prostory. Dominantou jsou velká prosklená okna, tři samostatné vstupy na terasu 54 m2. Například i koupelna s velkým oknem na terasu. Stávající velkoryse otevřený prostor bytu jednoduše umožňuje i dispozici 3+KK, přičemž ze všech 3 místností by byl zachován samostatný vstup na terasu. V bytě navíc šatna, sklep v suterénu.

Orientace terasy okolo bytu na dvě světové strany umožňuje krásný výhled například na Železné hory, na západ slunce, nebo na noční centrum města. Vzhledem k výšce až v posledním podlaží se proti bytu už nenachází žádná okna protějších domů, tudíž byt disponuje soukromím.

V rámci ceny zůstává veškeré vybavení a veškeré nadstandardní elektronické zařízení přesně tak, jak je zachyceno ve fotodokumentaci. Byt je prázdný, tudíž pro kupujícího ihned k nastěhování. Makléř má k dispozici klíče a je připraven s prohlídkou.

CP 151 m2, z čehož je 54 m2 terasa, 83 m2 čistá vytápěná plocha, 2 m2 sklep a 12 m2 garážové parkovací stání v suterénu. Veškeré informace a rozsáhlejší fotodokumentaci, půdorysy, apod. naleznete z důvodu obsáhlosti pouze a jen na domovských stránkách exklusivního zprostředkovatele. Adresa bytu: Pichlova ul. 2804.