Byt 2+1+L Pardubice centrum

Byt 2+1+L Pardubice centrum

Číslo zakázky:0417
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Prodáno
Jaroslav  Kalabza, MBA
Realitní specialista
Telefon: 722 955 521
Telefon kancelář: 722 955 521

1 980 000

krásné výhledy, poloha

Kontaktovat makléře

Podrobné informace
Celková plocha56
Stav budovypo celkové rekonstrukci
Počet podlaží11
Umístění v podlaží10
Vytápěníústřední dálkové
Popis

Exklusivní prodej bytu 2+1 s lodžií, Pardubice, S.K.Neumanna 101. OV, 56 m2, 10.NP z 11.NP s dvěma novými výtahy. Dům po kompletní revitalizaci. Cihlový dům (železobetonový skelet vyzdívaný). Zděné jádro, plastová okna, zateplení, fasáda, nové lodžie vč. zasklení. Ústřední dálkové vytápění (horkovod Opatovice).

Nejlépe strategicky položený byt v domě až v předposledním podlaží a i zároveň v tomto případě situovaný na dvě nejatraktivnější strany, které z bytu, díky této vysoké poloze, umožňují daleké výhledy. Například na Kunětickou horu, na staré centrum města a vršky pardubického zámku, i kostela i Zelené brány zároveň. Při hezkém počasí jsou vidět zasněžené Krkonoše a Sněžka. Na druhou, tzn. východní stranu to jsou daleké výhledy přes zeleň Vinice nad vršky stromů a vysoko nad stávající nižší novou zástavbou Nová Vinice.

V případě koupě bytu na investici, Vám zdarma byt pronajmeme za 10.000,- Kč / měs + zálohy na veškeré energie nájemníka a to ihned po Vaší rezervaci, čímž seriozního a solventního nájemníka máte dříve, než vzájemně dokončíme převodní formality.

Byt je prázdný, po zaplacení ihned k nastěhování, makléř má k dispozici klíče a je připraven s prohlídkou.