Byt 1+1 s lodžií centrum

Byt 1+1 s lodžií centrum

Číslo zakázky:0389
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Prodáno
Jaroslav  Kalabza, MBA
Realitní specialista
Telefon: 722 955 521
Telefon kancelář: 722 955 521

1 530 000

Atraktivní poloha !

Kontaktovat makléře

Podrobné informace
Celková plocha40
Počet podlaží13
Umístění v podlaží5
Vytápěníústřední dálkové
Parkovánívenkovní parkoviště
Popis

Exklusivní prodej bytu 1+1 s vlastní lodžií, OV, CP 40 m2, nábřeží Závodu míru 1828, Pardubice centrum. Umístění v 5.NP / 13.NP, bezbariérový dům s dvěma výtahy.

K tomuto bytu náleží vlastní, tzn. soukromá a uzamykatelná lodžie 3,24 m2 s přímým výhledem na 80 metrů vzdálenou řeku Labe a zároveň i s výhledem přes Wonkův most na Kunětickou horu. Soukromá lodžie čtvercového půdorysu je krytá a nachází se 12 metrů od vchodu do bytu.

Kromě vlastní lodžie k bytu náleží i vlastní soukromá, zděná a uzamykatelná komora na chodbě o výměře přes 2 m2 vč. regálového systému. Dále vlastní sklep v suterénu. K dispozici společná kolárna. Dům má dva vchody, parkoviště přímo u vchodu. 

V bytě je další prostorná komora (šatna) o výměře přes 3,5 m2. Žádná s vnitřních příček bytu není nosná. Dům po revitalizaci. Nové vchody, plastová okna se žaluziemi, stoupačky, apod. Ve stávajícím původním umakartovém jádru byla dány novější prvky jako je vana, výměna WC, výměna umyvadla a baterie, dlažba a obklady. Ústřední dálkové vytápění s digitálními měřidly a termoregulačními hlavicemi. Vestavěná skříň v chodbě.

Velmi nízké náklady bydlení - fond oprav 532,- Kč / měs. Celkové fixní náklady pouze 836,- Kč / měs. Spolu se všemi zálohami nepřesahuje stávající platba do SVBJ 1.334 Kč / měs. Případnému investorovi byt ihned zdarma pronajmeme za 8.000,- Kč + zálohy na veškeré energie. Čistý výnos činí 6.666,- Kč / měs., což pokryje splátku Vaší 80 % hypotéky. Roční výnos přes 5,2 % p.a. Návratnost investice 19 let. 

Orientace bytu západním směrem do zeleně a korun stromů. Byt je bez jakýchkoliv právních vad, či zatížení a je k předání novému majiteli ihned. Makléř má k dispozici klíče a je připraven s prohlídkou. Budete-li potřebovat hypotéku, vyřídíme Vám jí komfortně a za nejvýhodnějších podmínek spolu s koupí bytu.