Rodinný dům Břehy

Rodinný dům Břehy

Číslo zakázky:0383
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Prodáno
Jaroslav  Kalabza, MBA
Realitní specialista
Telefon: 722 955 521
Telefon kancelář: 722 955 521

Cena na vyžádání

Kontaktovat makléře

Podrobné informace
Celková plocha709
Zastavěná plocha120
Rok výstavby1935
Stav budovypřed rekonstrukcí
Počet podlaží1
Zdroj vodyveřejný vodovod
Kanalizaceveřejná kanalizace
Parkovánígaráž
Energ. třídaG
Popis

Exklusivní prodej rodinného domku 2+1 s příslušenstvím, garáží, dílnou. Obec Břehy, slepá (neprůjezdná), tudíž klidná ulice Boženy Němcové. Pozemek o celkové ploše 709 m2, pravidelného obdélníkového tvaru. 

Známý rybník Buňkov s kempem a hospůdkou 250 m, zastávka BUS 100 m, Přelouč (TESCO) 2 km (3 minuty autem), Mělické písníky (koupání, rybolov) 1,5 km. Nejbližší okolí ideální k rybaření, koupání, sportovním aktivitám (tenisové kurty a sportovní areál 200 m), 1 km krásné lesy (houbaření, cykloturistika).

Cihlový dům z roku 1935, je již více než 20 let neobýván. Zanedbaný stav ke kompletní rekonstrukci, či využití atraktivního pozemku jako stavební parcely. Střecha zachovalá pálená taška, i přes to uprostřed kuchyně zatéká stropem (škvíra bohužel léta neřešena). Elektřina a městská voda zavedena v domě. Kanalizace a plynovod zavedeny nejsou, avšak jsou v ulici před domem (cca 4 metry, přípojky).

Přízemní dům o menší obytné ploše 70 m2, malý sklep, garáž, velká dílna a zejména velká krásná zahrada (primární hodnota nemovitosti). Plně oploceno. Nemovitost bez jakýchkoliv právních závazků, či právních vad je k předání ihned po zaplacení. Makléř má k dispozici klíče a je připraven s prohlídkou.