Zděný byt 3+1+L Pardubice centrum

Zděný byt 3+1+L Pardubice centrum

Číslo zakázky:0365
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Prodáno
Jaroslav  Kalabza, MBA
Realitní specialista
Telefon: 722 955 521
Telefon kancelář: 722 955 521

Cena na vyžádání

Cena k jednání

Kontaktovat makléře

Podrobné informace
Celková plocha130
Stav budovyvelmi dobrý
Počet podlaží3
Umístění v podlaží2
Vytápěníústřední dálkové
Popis

Exklusivní prodej zděného bytu 3+1 s lodžií a sklepem. Smilova ulice, Pardubice centrum. Celková plocha bytové jednotky 130 m2, čistá obytná plocha 107 m2 + 6 m2 lodžie + 17 m2 sklep. Bytová jednotka se rozkládá po celém 1. patře bytového domu, přičemž dvě místnosti (4 okna) jsou do ulice Smilova a jedna místnost s okny a vstupem na lodžii je orientována do vlastního dvora o výměře 80 m2, kde se nachází klidný a soukromý prostor s posezením a venkovním krbem. Na všech společných prostorech domu vč. dvorku má bytová jednotka podíl 187/535, tzn. 35 % celého bytového domu. 

Bytový dům v centru je ve výborné stavební i ekonomické kondici, bez jakéhokoliv úvěru domu i bytu. Fond oprav pouhých 500,- Kč / měs., přičemž ve fondu oprav naspořeny prostředky. 

Atmosférou okouzlující velký byt, jehož součástí je vlastní krb v obývacím pokoji s rozvody tepla po bytě. Celý dům má komfortní ústřední dálkové vytápění (horkovod Opatovice). Byt má nová dřevěná Euro-okna tří sklo, přičemž zvenčí hnědá, uvnitř bílá. Ojedinělou atmosféru dokreslují vyšší stropy a dva možné vchody do bytu ze schodištní chodby domu, čímž se nabízí, tyto prostorově velkolepé a dispozičně velmi šikovné, prostory využít i pro kancelářské podnikání, či spojení bydlení a podnikání. Např. advokátní kancelář, účetní kancelář, apod.

Makléř Vás bytem provede. Budete-li potřebovat hypoteční úvěr, budeme Vám ho vyřizovat spolu s nákupem bytu a to na jednom místě u exklusivního zprostředkovatele MAXEN.