Rodinný dům Dašická ul.

Rodinný dům Dašická ul.

Číslo zakázky:0357
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Prodáno
Jaroslav  Kalabza, MBA
Realitní specialista
Telefon: 722 955 521
Telefon kancelář: 722 955 521

3 200 000

Bydlení s podnikáním !

Kontaktovat makléře

Podrobné informace
Celková plocha395
Užitná plocha140
Zastavěná plocha243
Vytápěníústřední plynové
Zdroj vodyveřejný vodovod
Kanalizaceveřejná kanalizace
Parkovánína vlastním pozemku
Popis

Exklusivní prodej Rodinný dům, Bílé Předměstí, Pardubice. Žádaná lokalita, spolu se strategicky rohovou polohou a zajímavou dispozicí domu umožňuje na jedné straně spojení klidného bydlení ulice Spojilské a na druhé straně i poutavé podnikání frekventovanější ulice Dašické. Dosud přízemní nepodsklepený rodinný dům, umožňuje i dostavbu dalšího patra + obytného podkroví. Zahrada případně umožňuje i další výstavbu domu.

Stávající dispozice: vstupní chodba, komora, velká koupelna s WC, pokoj (ložnice do zahrady), obývací pokoj, rohový pokoj (dříve obchod 20 m2 s vlastním vchodem z průčelí), kuchyň s jídelním sektorem. Zděná a celo podsklepená přístavba slouží  jako dílna, komora a dřevník. Krásný cihlový sklep 20 m2 z cihlovými klenbami, samostatným pozvolným vstupem po zděných schodech.

Perfektní a maximální stav inženýrských sítí. El. 220 i 380 V, nová v mědi. Ústřední plynové vytápění s rozvodem do topných těles všude po domě včetně ohřevu vody zajišťuje kombinovaný plynový kotel Vaillant. Voda z veřejného řádu, vč. rozvodu vody na zahradu. Veškeré odpady svedeny do veřejné kanalizace. První komín vyvložkovaný na plyn, druhý komín tuhá paliva, což umožňuje výběr na zřízení jednoho vnitřního krbu z rohu hned tří místností.

Okna původní, dvojitá špaletová, všude betonové podlahy, zdravé podkroví, krytina pálená taška. Pro účely zřízení podnikání, se vejde na nádvoří propojené se zahradou 8 aut. Po zboření přístavku 12 aut. Případně je možno tuto atraktivní plochu využít jako svojí stavební a stávající dům o dispozici 3+1, 90 m2 s vlastním vchodem z průčelí například pronajímat, či komerčně využít.

Nemovitost bez jakéhokoliv právního závazku (hypotéky, apod.), nyní čerstvě prázdná, tudíž k nastěhování ihned. Makléř má k dispozici klíče a je připraven s prohlídkou. Budete-li potřebovat hypotéku, vyřídíme Vám ji spolu s koupí domu - na jednom místě, s jednotnou garancí a za nejvýhodnějších podmínek.