Rodinný dům 5+1 Bojanov

Rodinný dům 5+1 Bojanov

Číslo zakázky:0347
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Prodáno
Jaroslav  Kalabza, MBA
Realitní specialista
Telefon: 722 955 521
Telefon kancelář: 722 955 521
Podrobné informace
Celková plocha2025
Zastavěná plocha559
Stav budovypo celkové rekonstrukci
Počet podlaží1
Vytápěníústřední plynové
Zdroj vodyvlastní studna
Kanalizaceveřejná kanalizace
Parkovánígaráž
Popis

Exklusivní prodej RD 5+1 s příslušenstvím a pozemkem 2.025 m2. Městys Bojanov v Železných horách se nachází v malebném údolí řeky Chrudimky, uprostřed mezi přehradami Seč a Křižanovice v nadmořské výšce 428 m a patří k nejstarším obcím v Železných horách (kronika roku 1126). V 15. století připadl Bojanov k hradu Oheb.

Předmětem prodeje: nemovitosti evidované na LV 35, tzn. RD č.p. 88, zastavěná plocha a nádvoří 559 m2, zahrada 758 m2, orná půda (travní porost s dřevinami) 707 m2. Nadstandardně udržovaný přízemní, nepodsklepený dům po krásné rekonstrukci lze užívat jako dvougenerační bydlení s byty 3+KK a 2+1 se samostatnými vchody. Dům v centru obce, na rovinatém pozemku pravidelného obdélníkového tvaru s krásnou velkou zahradou. Dům bez jakýchkoliv investic, cena včetně součástí a příslušenství, například kuchyňská linka, apod. 

Ústřední vytápění rozvedeno v mědi do nových topných těles, přičemž vytápění a ohřev vody je realizován kombinovaným kondenzačním plynovým kotlem Protherm, nebo kotlem na tuhá paliva - možnost volby. Všechny odpady jsou svedené do veřejné kanalizace. Studniční voda i veřejný řád. Elektřina 230 i 380 V.

Dispozice v přízemí: (Byt 2+1) přední vchod, zádveří, kuchyň, obývací pokoj, ložnice s výhledem do zahrady. (Byt 3+KK) zadní vchod, zádveří chodba (s plynovým kotlem) a vstupem do kotelny (tuhá paliva), centrální chodba domu, krásná koupelna po rekonstrukci s WC a oknem, velká obytná kuchyň, 2x velké pokoje, špajz. Místnosti jsou světlé, velké zcela čisté. Na dům přímo navazuje velká dílna a garáž.

Vysoká občanská vybavenost Městyse, např. mateřská i devítiletá základní škola, pošta, prodejny, 4 hospody, potraviny, autoservis, cukrárna, knihovna, kostel, kulturní a společenské akce, fotbalový klub, hasičský sbor, rybářské spolky, tenisový kurt, 2 tělocvičny (kino, kultura) apod. Městys přímo obklopují krásné lesy a příroda Železných hor. Bojanov přímo obklopuje 8 rybníků. Jen v Bojanově se nacházejí 2 mosty a 3 pěší lávky přes řeku (pstruhové revíry, Chrudimka).