Stavební pozemek Starý Mateřov

Stavební pozemek Starý Mateřov

Číslo zakázky:0412
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Prodáno
Jaroslav  Kalabza, MBA
Realitní specialista
Telefon: 722 955 521
Telefon kancelář: 722 955 521

Cena na vyžádání

prodej jako celek

Kontaktovat makléře

Podrobné informace
Celková plocha11008
Zdroj vodyveřejný vodovod
Kanalizaceveřejná kanalizace
Popis

Exklusivní prodej velkého stavebního pozemku 11.008 m2, Pardubice, obec Starý Mateřov. Rovinatý, obdélníkový tvar o rozměrech 40 x 275 m. Veškeré sítě u hranic pozemku - voda, kanalizace, plyn, elektřina, veřejné osvětlení.

4.750 m2 (obdélník 40 x 119 m2) je zahrnuto v územním plánu pro výstavbu. Možnost staveb až o 2 obytných nadzemních podlažím plus využití podkroví. Přímo navazujících 6.258 m2 zatím ještě nezahrnuto v územním plánu pro výstavbu, tudíž může zatím sloužit jako obrovská zahrada s využitím (zeleň, výběhy zvířectvo, apod.), zejména však zároveň i jako perfektně strategicky situovaná investice. Prodej pouze jako celek.

Slunný a jižně orientovaný pozemek s dalekými a ničím nerušenými (okolními stavbami) panoramatickými výhledy do dálek plně otevřeným jižním směrem s pohledovou dominantou Železných hor. Pozemek vhodný pro náročného zákazníka, který si potrpí na životní prostor ke své stavbě (případně svých staveb) a soukromí. Stylově opak je hustá stávající nová satelitní výstavba na malinkých (a více než 3 x dražších) pozemcích, které jsou situovány hned na druhé straně silnice, tzn. severně od pozemku.

MHD Pardubice č. 24 je 200 m od domu. V obci např. mateřská školka, multifunkční hřiště, apod. Pardubice autem 3 minuty. Pardubice centrum do 10 minut.