Velký rodinný dům 7+2

Velký rodinný dům 7+2

Číslo zakázky:0619
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Prodáno
Jaroslav  Kalabza, MBA
Realitní specialista
Telefon: 722 955 521
Telefon kancelář: 722 955 521

Cena na vyžádání

Velký dům i pozemek !

Kontaktovat makléře

Podrobné informace
Celková plocha1828
Užitná plocha310
Zastavěná plocha166
Počet podlaží2
Vytápěníústřední plynové
Zdroj vodyveřejný vodovod
Kanalizaceveřejná kanalizace
Parkovánígaráž
Počet parkovacích míst3
Energ. třídaC
Popis

Exklusivní prodej velkého rodinného domu 7+2 (včetně samostatného bytu 2+1), 2 x garáž, velká pergola s krbem, samostatná dílna. Dům se nachází pouhých 15 km od Pardubic (17 min. autem), 5 km od města Přelouč (8 min. autem), nebo 3 km od městyse Choltice (3 min. autem), kde se nachází plná občanská vybavenost městyse. Například vyhlášená základní devítiletá škola, mnohá sportoviště, obchody, restaurace, lékaři apod. to vše pouhé 3 minuty autem z domu. 

Součástí je velký pozemek (v praxi zahrada) o výměře 1.828 m2, přičemž celý je evidován územním plánem jako stavební. Čímž pozemek parcelní číslo 1/9 o výměře 1.047 m2 je efektivně využitelný pro stavbu dalšího rodinného domu, neboť má i svůj vlastní příjezd a vjezd (vlastní bránu) na druhou místní komunikaci obce, dle územního plánu. Nemovitost má tedy nyní dva možné příjezdy a přístupy, tzn. nyní dvě své stávající brány z dvou různých komunikací.

Prostorově rozsáhlý dům (například 3 x koupelna, 3 x WC, 2 x kuchyň apod.) je připojený na veškeré inženýrské sítě. Nová kanalizace v obci (cca 2 roky), veřejný vodovod, plynovod, elektřinu 230 i 380 V. Dům má navíc studniční vrt o hloubce 27 m, dále bazén s kapacitou 25 m3. Před domem nové chodníky a komunikace se zámkovou dlažbou (stáří cca 2 roky), 2 x parkovací stání před domem, 2 x garáž, suterénní technické prostory, velká terasa s výhledem do zahrady. 

Dům je zateplený, všechna okna plastová, zateplené podkroví (stříkaná foukaná izolace - chytrá pěna + minerální vata Orsil), plechová střešní krytina. Zastavěná plocha a nádvoří 166 m2, užitná plocha 310 m2, obytná plocha 220 m2:

Dispozice domu:

1) Samostatný a plně oddělený byt 60 m2 o dispozici 2+1+ šatna s vlastním přístupových vchodem (absolutní soukromí a oddělenost od domu, avšak tzv. "pod jednou střechou" domu), vlastní kuchyní, koupelnou a WC, šatnou, ložnicí a obývacím pokojem. Tento krásný a plnohodnotný byt je vhodný například pro již plnoleté dítě, nebo naopak postarší své rodiče, či lze byt jako doposud efektivně pronajímat.

2) Suterén 42 m2 obsahuje garáž, technologickou a skladovou místnost, samostatný vjezd autem i vnitřní domovní schodiště do prvního obytného podlaží.

3) 1.NP celkem 115 m2. Dispozice: Kuchyň, velký obývací pokoj s krbem, koupelna, WC, chodba, veranda, technologická místnost s kombinovaným kondenzačním plynovým kotlem pro vytápění a ohřev vody, schodiště do 2.NP.

4) 2.NP celkem 111 m2. Dispozice: 4 x krásné pokoje, koupelna s vanou a oknem do zahrady, WC, chodba, zimní zahrada se vstupem na 11 m2 velkou terasu s výhledem do vlastní zahrady s mnoha nejrůznějšími již vzrostlými jehličnany, schody do 1.NP a schody do neobytného a zatepleného podkroví.

Nemovitost má pouze jednoho majitele, je prosta jakýchkoliv právních vad, či závazků (například hypoték apod.), je evidována na listu vlastnictví 192 v katastrálním území Poběžovice u Přelouče. Makléř má od celého objektu klíče a je připraven pro vážné zájemce s prohlídkou.

Adresa do Vaši navigace: Poběžovice u Přelouče 42.