Rodinný dům Golčův Jeníkov

Rodinný dům Golčův Jeníkov

Číslo zakázky:0423
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Prodáno
Jaroslav  Kalabza, MBA
Realitní specialista
Telefon: 722 955 521
Telefon kancelář: 722 955 521

1 490 000

Včetně vybavení

Kontaktovat makléře

Podrobné informace
Celková plocha571
Užitná plocha150
Zastavěná plocha279
Rok výstavby1936
Rok rekonstrukce2010
Stav budovyvelmi dobrý
Zdroj vodyveřejný vodovod
Kanalizacevlastní ČOV
Popis

Exklusivní prodej Rodinného domu Golčův Jeníkov, místní část Sirákovice č.p. 18. Cihlový dům uprostřed návsi z roku 1936, částečně podsklepený o dispozici 2+1 s obytným podkrovím byl s rekonstrukcí roku 2008 rozšířen velkou zděnou obytnou přístavbou, která s domem nyní tvoří jeden krásný a kompaktní celek.

Dispozice: Vstupní veranda, velká centrální chodba s klenutými stropy, z které se vchází do samostatných místností. Obytná kuchyně s výhledem do zahrady i na náves, obývák, ložnice, dále místnost s oknem, sloužící jako komora, velká koupelna s podlahovým vytápěním, se sprchovým koutem, vanou, pračkou a záchodem. Nové schodiště do podkroví, kde je plnohodnotná podkrovní místnost, přičemž podkroví je připraveno pro další dvě obytné místnosti. Venkovní domek, který obsahuje garážové stání, dílnu a dřevník.

Technické: Nová elektřina v mědi 220 i 380 V rozvedena v domě, včetně podkroví, včetně příprav ve všech místnostech na elektrická kamna. Veřejný vodovod je na hranici pozemku přímo u domu. Studna 8 m s užitkovou vodou. Odpad ČOV (Topol Water z roku 2006). Krbová kamna v kuchyni. Nový vyvložkovaný komín (2012) z červených cihel, dvě nová střešní okna Velux.

Charakteristika: Rodinný dům splňuje dnešní parametry trvalého venkovského bydlení a to bez nutnosti dalších investic. Vhodný je popřípadě i jako Chalupa. Klenuté stropy, původní dřevěné okna a dveře (retro). Cena již zahrnuje většinu vybavení v domě, jako například nábytek, sporák, krbová kamna, lednici, pračku atd.

Informace: Dům má pouze jednoho majitele a je právně zcela bez jakýchkoliv závazků a k nastěhování novému majiteli ihned po zaplacení. Budete-li potřebovat hypotéku, vyřídíme Vám jí spolu s koupí domu s jednotnou garancí. Další informace a kompletní fotodokumentaci naleznete pouze na domovských stránkách exklusivního zprostředkovatele.