Byt 2+KK s lodžií, Pardubice, Studánka

Byt 2+KK s lodžií, Pardubice, Studánka

Číslo zakázky:0626
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Volný
Klára Forejtová
Realitní specialista
Telefon: 602 609 707
Telefon kancelář: 722 955 521
Podrobné informace
Užitná plocha44
Stav budovyvelmi dobrý
Počet podlaží9
Umístění v podlaží3
Vytápěníústřední dálkové
Zdroj vodyveřejný vodovod
Kanalizaceveřejná kanalizace
Parkovánívenkovní parkoviště
Energ. třídaC
Popis

Prodej krásného bytu 2+KK s lodžií, ulice Lidmily Malé 821, Pardubice, Studánka. 3. podlaží (2. patro). Bezbariérový dům s novým výtahem. Dům po revitalizaci, zateplení, plastová okna, nové stoupačky, vchody apod.

Užitná plocha 44 m2. Prostornost (úložnost) u toho bytu dotváří samostatná komora (šatna) v bytě, sklep, 6 m2 společná komora na patře (nepočítána do užitné plochy bytu) ihned naproti bytu (viz foto), dále společné kolárny. Vlastní lodžie 3 m2 v bytě je též důležitým faktorem.

Nízké náklady na bydlení, neboť veškeré fixní náklady (platby) vč. fondu oprav a veškerých poplatků do SVBJ činí pouze 1.268 Kč / měs. (viz předpis plateb). Ústřední dálkové vytápění (horkovod Opatovice). Součástí ceny je nová kuchyňská linka s granitovým dřezem, nové vodovodní baterie, nové dveře apod. 

Revitalizované okolí domu s množstvím nových chodníků, osvětlení, nové zeleně a dostatečné kapacity parkovacích míst zdarma přímo u domu. Plná občanská vybavenost, 200 m od domu je základní škola, mateřská škola i hlavní nákupní centrum. Zastávka MHD je 120 m od domu s frekventovanou četností spojů přímo do centra města. Studánecký les 400 m (4 minuty chůze).

Byt v osobním vlastnictví má pouze jednoho majitele, je prostý jakýchkoliv právních vad a je ihned po zaplacení k nastěhování, či pro investora ihned k pronajmutí. Makléřka má k dispozici klíče a je připravena s prohlídkou.