Cihlový byt 3+1 s potenciálem pro mezonet

Cihlový byt 3+1 s potenciálem pro mezonet

Číslo zakázky:0600
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Prodáno
Klára Forejtová
Realitní specialista
Telefon: 602 609 707
Telefon kancelář: 722 955 521
Podrobné informace
Celková plocha77,5
Stav budovydobrý
Počet podlaží3
Umístění v podlaží3
Vytápěníústřední dálkové
Zdroj vodyveřejný vodovod
Energ. třídaG
Popis

Exklusivní prodej zděného bytu 3+1 Ke Kamenci 1312, Pardubice. CP 78 m2 2. patro (3.NP). Nad bytem je nevyužité podkroví, skýtající potenciál pro vybudování mezonetu, jak již bylo realizováno v dalších bytech domu. Velmi klidný dům, pouze dva byty na patře. K bytu máleží velký sklep a sklepní kóje. V suterénu domu společná kolárna, prádelna a podzemní kryt.

Plastová okna, voda v plastu, topení je dálkové. V bytě je zaveden i plyn. Okna bytu jsou orientována na tři světové strany - na sever, západ a jih. Okna pokojů směřují na severní a západní stranu, okna kuchyně, chodby a WC na jižní stranu. V případě rekonstrukce možnost prostorné koupelny s okny na jih do klidného dvora s výhledem do zeleně a korun stromů. Taktéž případné využití podkroví pro přístavbu nabízí orientaci oken na jih. Parkování ve dvoře nebo zdarma na ulici.

V případě, že budete chtít byt financovat prodejem svého bytu či jiné nemovitosti, budeme tuto Vaši příležitost preferovat. Byt je v osobním vlastnictví, bez jakéhokoliv právního zatížení volný ihned. Veškeré fotografie a informace k bytu naleznete pouze na domovských stránkách exklusivního zprostředkovatele.

Pro více informací a dotazů, popřípadě sjednání prohlídky, preferujte telefonický kontakt makléře. Makléř má k dispozici klíče a je připraven s prohlídkou.