Cihlový byt 2+1+B město Chvaletice

Cihlový byt 2+1+B město Chvaletice

Číslo zakázky:0593
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Prodáno

Cena na vyžádání

ihned k nastěhování

Kontaktovat makléře

Podrobné informace
Celková plocha53
Počet podlaží3
Umístění v podlaží3
Vytápěníústřední plynové
Energ. třídaG
Popis

Prodej krásného zděného bytu 2+1 s balkonem, město Chvaletice. Umístění domu obklopeného zelení je přímo v klidném centru města, uprostřed parku. CP 53 m2, 2. patro (3.NP). K bytu náleží 2 zděné sklepy.

Plastová okna, nové rozvody vody v bytě v plastu, nové ústřední plynové vytápění bytu, nová kuchyňská linka v záruce. Jižní orientace obývacího pokoje s balkónem i ložnice s výhledem do krásné zeleně a korun stromů. Severní orientace kuchyně s krásným výhledem do velkého městského pečlivě udržovaného parku a vzrostlých stromů. Prostorná zděná koupelna s oknem zajišťuje denní světlo a přirozené odvětrávání.

Absolutní klid a soukromí zajišťuje umístění v posledním 2. patře cihlového domu (tzn. 3.NP), kdy nad bytem již není umístěn žádný byt, tudíž absolutní klid. Střecha domu je nová a zateplená.

Nízké měsíční platby za byt do SVBJ (společenství vlastníků bytových jednotek) a to celkem 1.900 Kč / měsíčně, z čehož fond oprav tvoří 1.500 Kč / měsíčně. Do 3 měsíců budou odbornou firmou instalovány na celém domě zcela nové, moderní, prostornější balkóny (250 x 120 cm) vč. zastřešení, které nahradí balkóny stávající. 

Město Chvaletice má kolem 3.000 obyvatel a leží na břehu řeky Labe, na hlavním železničním koridoru Praha - Pardubice, ve strategickém dopravním místě defacto uprostřed České republiky. U domu je veškerá občanská vybavenost, jesle, školka, škola, střední odborné učiliště, pošta, kulturní dům, divadlo, restaurační zařízení, obchody, benzínová stanice, zdravotní středisko, lékárna, dům s pečovatelskou službou, knihovna, kadeřnictví, kosmetika, nehtové studio, sportovní i dětská hřiště, taneční studio a taneční škola, park.

Parkování zdarma na klidné a jednosměrné ulici, přímo u vchodu do domu. Praha 75 km (55 min. autem nebo 59 min. vlakem), Kolín 19 km (17 min. autem nebo 18 min. vlakem), Pardubice 25 km (23 min. autem nebo 18 min. vlakem).  

Byt v osobním vlastnictví a bez jakéhokoliv právního zatížení je k nastěhování hned po zaplacení. Makléř má k dispozici klíče a je připraven s prohlídkou. Adresa bytu: 9. května 94 Chvaletice, okres Pardubice. Veškeré fotografie a informace k bytu naleznete pouze na domovských webových stránkách exklusivního zprostředkovatele.