Byt 2+1 Pardubice

Byt 2+1 Pardubice

Číslo zakázky:0583
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Prodáno
Klára Forejtová
Realitní specialista
Telefon: 602 609 707
Telefon kancelář: 722 955 521
Podrobné informace
Stav budovyvelmi dobrý
Počet podlaží5
Umístění v podlaží4
Vytápěníústřední dálkové
Zdroj vodyveřejný vodovod
Kanalizaceveřejná kanalizace
Parkovánívenkovní parkoviště
Energ. třídaC
Popis

Exklusivní prodej bytu 2+1, 57 m2, Jilemnického 2224 Dukla, Pardubice. Byt o celkové ploše 57 m2 vč. sklepa umístěn v 4. nadzemním podlaží zděného bytového domu s výtahem.

Byt v osobním vlastnictví, bez jakýchkoliv právních vad. Celý dům je po rozsáhlé rekonstrukci, která zahrnovala kompletní zateplení budovy, výměna oken za kvalitní celoplastová okna a výměnu stoupaček za plastové. Výhodné umístění bytu v rohu bytového domu. Do bytu je zaveden plyn, voda i elektřina. Byt je vhodný k rekonstrukci.

K bytu náleží vlastní prostorný sklep (3,5 m2). Výborná dopravní dostupnost, MHD 100 m. Mateřská škola 160 m. Dětské hřiště přímo za domem. Klidná lokalita vhodná pro mladé rodiny i jako investiční příležitost. Dostatek parkovacích míst u domu zdarma! Bude-li vice zájemců, prodávající si prostřednictvím zprostředkovatele zvolí nejvyšší nabídku.

V případě, že budete chtít nemovitost financovat prodejem svého bytu či jiné nemovitosti, budeme tuto Vaši příležitost preferovat. Makléř je připraven s prohlídkou.

Kompletní fotodokumentaci naleznete pouze na stránkách výhradního zprostředkovatele.