Rozsáhlý multifunkční komplex

Rozsáhlý multifunkční komplex

Číslo zakázky:0502
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Prodáno
Klára Forejtová
Realitní specialista
Telefon: 602 609 707
Telefon kancelář: 722 955 521

Cena na vyžádání

Kontaktovat makléře

Podrobné informace
Celková plocha2004
Zastavěná plocha700
Vytápěníústřední plynové
Zdroj vodyveřejný vodovod
Kanalizaceveřejná kanalizace
Parkovánína vlastním pozemku
Energ. třídaG
Popis

Exklusivní prodej komplexu čtyř nemovitostí v řadové zástavbě. Investiční příležitost - aktuální měsíční příjem z nájmů cca 20.000 korun měsíčně. Zastavěná plocha 700 m2 na pozemku o celkové ploše 2004 m2. D11 - 7 minut jízdy autem, Praha Černý Most – 35 minut jízdy,  Hradec Králové - 30 minut jízdy autem. Možnost převzetí stávajících nájemních smluv. 

Napojeno na inženýrské sítě - elektřina 220 i 380 V. Do komplexu je na dvou místech zaveden plyn. Napojeno na kanalizaci. Hlavní uzávěr vody z obecního řadu na pozemku. V současnosti je voda do domu rozvedena z vlastní studně. Parkování na vlastním pozemku o rozloze 622 m2 vedeném jako manipulační plocha. Areál prošel v letech 2001 - 2010 částečnou přestavbou dle projektu a kompletní rekonstrukcí střechy. Strategické umístění u silnice nabízí po dokončení rekonstrukce provoz bistra, motorestu či restaurace v moderním zážitkovém „retro stylu“ cihlových stěn s dominantou krbu, selátkem na rožni a dobře chlazeným pivem.

Jádrem komplexu je stavba s monumentálním vnitřním prostorem o zastavěné ploše 267 m2, vystavěná z holých pálených cihel, otevřená do štítu s novým dřevěným trámovím. Uprostřed místnosti příprava na velký soliterní krb. Podkroví je možno ponechat otevřené v rámci provozovny restaurace, a nebo uzavřít a vybudovat pokoje motorestu.

Ze severní strany přiléhá rodinný dům v původním stavu cca z 60. let s prodejnou se dvěma místnostmi a vstupem do ulice. Zastavěná plocha 158 m2. V přízemí jsou dva byty v podkroví prostor pro další obytné místnosti. Vytápění v současné době na tuhá paliva, ohřev vody bojlerem. Plyn v domě.

Z jižní strany pokračuje řadovou zástavbou rodinný dům z roku 2000, v přízemí s technickým zázemím a koupelnou. V podkroví samostatný byt, sauna. Vytápěné podlahy. Stávající vytápění je ústřední s kotlem na tuhá paliva. Do domu je zaveden plyn.

Dílna z cihlového zdiva o rozloze 139 m2 uzavírá stávající komplex. V rámci projektu je možno vystavět ještě další přiléhající skladovací prostor o výměře 98 m2. Základová deska 10 x 10,8 m již je na pozemku.

Obec Krakovany má cca 800 obyvatel, mateřskou i základní školu, zdravotní středisko, obchody, poštu.

Makléř má k dispozici projektovou dokumentaci a je připraven s prohlídkou.