Chata u břehu Labe Pardubice

Chata u břehu Labe Pardubice

Číslo zakázky:0451
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Prodáno
Klára Forejtová
Realitní specialista
Telefon: 602 609 707
Telefon kancelář: 722 955 521

Cena na vyžádání

poloha u vody

Kontaktovat makléře

Podrobné informace
Energ. třídaG
Popis

Exkluzivní prodej chaty pro milovníka tichého ranního rybaření u Labe zalitého sluncem. Chata je 40 m od vody.

A to jak 40m od Labe (tekoucí voda), tak zároveň i 40 m od slepého ramene Labe (stojící voda). U  Pardubické cyklostezky a bruslařské stezky přímo uprostřed trasy Pardubice - Kunětická hora.

Z kanceláře, či zavřeného bytu v Pardubicích jste za 10 minut na kole přímo ve svém vlastním ráji. Po cestě si dejte zastávku v hospůdce a zbývajících pár desítek metrů můžete dojít podél Labe a kochat se výhledem na Kunětickou horu. A nebo můžete až k chatě dojet autem.

Chata je uzpůsobena na spaní pro 6 až 7 osob, takže klidně vezměte i partu dobrých kamarádů. Dokonce není potíž ani dočasně pár stanů u chaty v letní sezóně, pakliže by Vás bylo na letní akci, či víkend více.

Jestli máte rodinu, radostně odpočívejte a zároveň ukážete dětem, jak rostou brambory, mrkev či cibule, to dnes ve škole neuvidí.

V chatě je zavedena elektřina, pitná voda je v obecní studni cca 50 m. Pod chatou máte chladný sklípek na uchování všech dobrot potřebných k pohodlnému uvolnění. Uprostřed horkého léta Vás  malý vzrostlý vinohrad bude vybízet k ochutnávání sladkých bobulí.

Chata je ihned k dispozici, makléř má u sebe klíče a je připraven s prohlídkou.