Luxusní pronájem 3+KK s terasou

Luxusní pronájem 3+KK s terasou

Číslo zakázky:0427
Typ nabídky:Pronájem
Stav zakázky:Pronajato
Jaroslav  Kalabza, MBA
Realitní specialista
Telefon: 722 955 521
Telefon kancelář: 722 955 521

15 000 Kč/měs

+ 3.000,- energie

Kontaktovat makléře

Podrobné informace
Celková plocha135
Stav budovynovostavba
Umístění v podlaží2
Vytápěníústřední plynové
Parkovánína vlastním pozemku
Počet parkovacích místk bytu 2 stání v ceně
Popis

Exklusivní pronájem luxusního bytu 3+KK s terasou, CP 135 m2, Mikulovice, ulice Švadlenkova. Umístění v posledním 2. NP Novostavby, která disponuje 7 byty.

Čistá obytná plocha 80 m2 + terasa 45 m2 + balkon 10 m2 + 2 x parkovací stání v ceně. Byt má potřebný klid a soukromí. Na vlastní terasu vstoupíte velkými francouzskými okny přímo z velkého obýváku. Terasa orientována na jih a do zeleně. Na terase lze umístit například svůj bazén (po dohodě), krb, gril, posezení a vychutnat si jedinečnou večerní atmosféru. Stejně tak na balkon jižně orientovaný vstoupíte velkými francouzskými okny.  Všechny místnosti jsou samostatné, tzn. prakticky přístupné z centrální chodby.

V bytě navíc samostatná šatní místnost s šatním systémem na míru. Do šatny je světlovodem přivedeno denní světlo, stejně tak i do centrální chodby v bytě. K dispozici pod bytem kolárna, vysoká úroveň společných prostor, parkování na vlastním parkovišti oploceného nádvoří, kde na svá auta vidíte z terasy.

Přímo v domě jsou potraviny - Můjobchod s otevírací dobou 7 dní v týdnu., Základní a mateřská škola 250 metrů od bytu. MHD Pardubice č. 18 + BUS 200 metrů od bytu.

Nájemné 15.000,- Kč / měs. + Vaše spotřeba energií a poplatků, která je v celkové výši 3.000,- Kč / měs. a obsahuje: spotřebu elektřiny, studené vody, teplé vody, vytápění, vysokorychlostní internet, televizní poplatek, odvoz odpadů a energii společných prostor. Vratná kauce pouze 1 nájem. Provize realitní kanceláři 1 nájem + DPH. Byt je ihned k nastěhování. Exklusivní zprostředkovatel má k dispozici klíče a je připraven s prohlídkou.