Pronájem 1+1 s lodžií centrum

Pronájem 1+1 s lodžií centrum

Číslo zakázky:0397
Typ nabídky:Pronájem
Stav zakázky:Pronajato
Jaroslav  Kalabza, MBA
Realitní specialista
Telefon: 722 955 521
Telefon kancelář: 722 955 521

7 500 Kč/měs

+ Vaše energie

Kontaktovat makléře

Podrobné informace
Celková plocha40
Počet podlaží13
Umístění v podlaží5
Vytápěníústřední dálkové
Parkovánívenkovní parkoviště
Popis

Pronájem bytu 1+1 s vlastní lodžií, OV, CP 40 m2, nábřeží Závodu míru 1828, Pardubice centrum. Umístění v 5.NP / 13.NP, bezbariérový dům s dvěma výtahy.

K bytu náleží vlastní, tzn. soukromá a uzamykatelná lodžie 3,24 m2 s přímým výhledem na 80 metrů vzdálenou řeku Labe a zároveň i s výhledem přes Wonkův most na Kunětickou horu. Soukromá lodžie čtvercového půdorysu je krytá a nachází se 12 metrů od vchodu do bytu.

Kromě vlastní lodžie k bytu náleží i vlastní soukromá, zděná a uzamykatelná komora na chodbě o výměře přes 2 m2 vč. regálového systému. Dále vlastní sklep v suterénu. K dispozici společná kolárna. Dům má dva vchody, parkoviště přímo u vchodu.

V bytě je další prostorná komora (šatna) o výměře přes 3,5 m2. Byt má plastová okna se žaluziemi a minimální náklady na vytápění. Orientace bytu na západ do zeleně. Ve stávajícím původním umakartovém jádru byly komponovány novější prvky jako je vana, výměna WC, výměna umyvadla a baterie, dlažba a obklady. Vestavěná šatní skříň v chodbě. Byt se pronajímá jako nevybavený tak, jak je na fotodokumentaci. 

Nájemné 7.500,- Kč / měs. + Vaše spotřeby energií. Zúčtovatelnou zálohu na Vaši individuální spotřebu všech energií v bytě hradíte ve výši 2.000,- Kč / měs. spolu s nájmem a konkrétně záloha obsahuje spotřebu studené vody, teplé vody, vytápění, elektřinu, plyn. Vratná kauce ve výši 1 měsíční platby. Provize RK ve výši 1 měsíční platby + DPH.

Volné a k nastěhování možné ihned. Makléř má k dispozici klíče a je připraven s prohlídkou.