Motorest Hana Ostřetín

Motorest Hana Ostřetín

Číslo zakázky:0508
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Prodáno
Klára Forejtová
Realitní specialista
Telefon: 602 609 707
Telefon kancelář: 722 955 521

Cena na vyžádání

Kontaktovat makléře

Podrobné informace
Celková plocha2705
Zastavěná plocha2705
Počet podlaží3
Vytápěníústřední plynové
Zdroj vodyveřejný vodovod
Kanalizaceveřejná kanalizace
Parkovánína vlastním pozemku
Energ. třídaG
Popis

Exklusivní prodej zavedeného motelu přímo v centru obce Ostřetín. Strategické umístění u silnice první třídy spojující Hradec Králové s Vysokým Mýtem. Hlavní silniční tah z Moravy, 22 km do Pardubic, 4 km do Holic. Denní průjezdnost obcí je přes 13.500 vozidel, z toho 3.500 nákladních. Na svých dlouhých cestách mohou řidiči nákladních vozidel, kamionů, autobusy plné výletníků využít Vaše vlastní velké asfaltové parkoviště a pohostinnost teplé kuchyně.

V okolí jsou cyklotrasy a cyklostezky, turistické trasy. 4 km severovýchodně se Vaši budoucí hosté mohou vydat po cyklostezkách a turistických trasách údolím Tiché orlice a užívat zeleně rozsáhlého lesního území Orlické tabule. Velký potenciál pro využití ubytovacích serverů.

Prosperující hotel se zavedenou klientelou. Restaurace nabízí posezení pro 70 hostů. Samostatný oddělený salonek pro soukromé akce, oslavy, svatby, firemní večírky s kapacitou pro 28 hostů. Ubytování v hotelu pro 28 osob. V letní sezoně zahrádka. Motel je nepřetržitě v provozu, můžete plynule navázat na osvědčené služby a rozvíjet své sny o pohostinství.

Pět dvoulůžkových pokojů s vlastní koupelnou a jeden třílůžkový. Čtyři tří až pětilůžkové pokoje se společným sociálním zařízením a samostatným vchodem z parkoviště. V letní sezoně zahrádka.

Celý pozemek o výměře 2705 metrů je stavební parcela ! Vlastní velké parkoviště i pro autobusy a kamiony.