Pozemek s vlastní vodní plochou

Pozemek s vlastní vodní plochou

Číslo zakázky:0636
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Volný
Klára Forejtová
Realitní specialista
Telefon: 602 609 707
Telefon kancelář: 722 955 521

680 Kč/m2

Schválené molo 70 m2 !

Kontaktovat makléře

Podrobné informace
Celková plocha2178
Popis

Prodej pozemku s vlastní vodní plochou 2.178 m2 Mělické písníky u Pardubic. Přesně na jih orientovaný pozemek (parc. č. 398/52 k.ú. Lohenice u Přelouče) s výhledem na poloostrov.

Nádherně čistá voda na koupání, písčité dno (až 5 m hloubka v místě). Vysoce atraktivní rybářský revír s trofejními úlovky. Místo má Genius loci. Přesně jižní orientace, je vidět jak východ slunce, tak i krásný západ slunce.

Schválené vlastní molo do max. 70 m2 libovolného tvaru a délky po vlastním pozemku (vlastní vodní ploše). Rozměry pozemku jsou cca 162 x 13,5 m, z čehož cca 300 m2 tvoří břeh, který lze po vzoru vedlejších pozemků případně dle potřeby upravit na krásnou písčitou pláž na jih.

Pozemek o šířce cca 13,5 m může kupec například rozdělit i na 2 pozemky (stejné pruhy) o šířce cca k 7 m, což může sloužit dvěma zájemcům (tzn. poloviční kupní cena), například rybářům přátelům, rodinným přátelům apod. Nebo jako investice na (v případě rozdělení až 2 x celoroční) pronájem.

K dispozici písemné rozhodnutí stavebního úřadu města Přelouč s osvědčením o existenci veřejně přístupné účelové komunikace až na pozemek napojené na silnici č. III/32219.

Vlastní vodní plocha, resp. přístup k nádherně čisté vodě na vlastním pozemku je strategická investice do budoucna.

Již jste darovali své milé luxusní auto, dům, dovolené... Překvapte ji a darujte jí s červenou mašlí vlastní soukromou pláž se 70 m2 molem nejen pro romantické večery, ale i pro koupání, potápění, rybaření, surfing, paddleboarding, výlety, vlastní rekreaci.

Pokud jste vášnivý rybář (rybáři), darujte tento výjimečný pozemek s vlastní vodní plochou sobě pro trofejní úlovky, pohodu, klid a rozjímání.

Praha 1 h autem, Pardubice 16 min., Hradec Králové 28 min. Více informací a fotografií na webu zprostředkovatele MAXEN.