Vlastní pláž s vodní plochou - lze stavět

Vlastní pláž s vodní plochou - lze stavět

Číslo zakázky:0635
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Volný
Klára Forejtová
Realitní specialista
Telefon: 602 609 707
Telefon kancelář: 722 955 521

670 Kč/m2

Lze stavět +70 m2 molo

Kontaktovat makléře

Podrobné informace
Celková plocha5933
Zastavěná plocha105
Parkovánína vlastním pozemku
Počet parkovacích míst3 či více
Popis

Prodej pozemku - soukromé pláže s vlastní vodní plochou 5.933 m2 Mělické písníky u Pardubic.

Lze stavět na cca 105 m2 dle platného územního plánu (plocha RNX viz foto územní plán) např. stavbu pro rekreační a sportovní aktivity vč. sociálního a hygienického zařízení vč. jímek na odpadní vody, dále stavby technické infrastruktury (viz citace územní plán textová část) + lze ihned stavět molo na vlastní vodní ploše až do max. 70 m2.

Přesně na jih orientovaná pláž s výhledem na poloostrov a vzdálené Železné hory. Nádherně čistá voda na koupání, písčité dno (až 5 m hloubka v místě). Vysoce atraktivní rybářský revír s trofejními úlovky. Místo má Genius loci. Přesně jižní orientace, z vlastní pláže je vidět jak východ slunce, tak i krásný západ slunce.

Schválené vlastní molo do max. 70 m2 libovolného tvaru a délky po vlastním pozemku (vlastní vodní ploše). Rozměry pozemku jsou cca 191 x 31 m, z čehož cca 800 m2 tvoří zpevněná písková pláž na jih a zbytek je velká vlastní vodní plocha.

Nákladné terénní úpravy v roce 2023 vč. zpevnění břehu pláže proti vodní erozi kamenem na vodní díla dle normy ČSN. Příjezd vlastním automobilem na pláž vč. parkování na vlastním pozemku. Zpevněný sjezd.

K dispozici písemné rozhodnutí stavebního úřadu města Přelouč s osvědčením o existenci veřejně přístupné účelové komunikace až na pozemek napojené na silnici č. III/32219.

Pozemek o šířce cca 31 m může kupec například rozdělit i na 3 pozemky (stejné pruhy) o šířce cca 10 m, což může sloužit více zájemcům (tzn. třetinová kupní cena), například rybářům přátelům apod. Nebo jako investice na (v případě rozdělení až 3 x celoroční) pronájem.

Vlastní vodní plocha, resp. přístup k nádherně čisté vodě na vlastním pozemku je strategická investice do budoucna.

Již jste darovali své milé luxusní auto, dům, dovolené... Překvapte ji a darujte jí s červenou mašlí vlastní soukromou pláž se 70 m2 molem nejen pro romantické večery, ale i pro koupání, potápění, rybaření, surfing, paddleboarding, výlety, vlastní rekreaci apod.

Praha 1 h autem, Pardubice 16 min., Hradec Králové 28 min. Více informací a mnohem více fotografií této luxusní nemovitosti s velkým potenciálem, naleznete pouze na webu zprostředkovatele MAXEN.