Stavební parcela v obci Podhořany u Ronova

Stavební parcela v obci Podhořany u Ronova

Číslo zakázky:0617
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Volný
Rostislav Doležal, MBA
Realitní specialista
Telefon: 775 136 388
Telefon kancelář: 722 955 521
Podrobné informace
Celková plocha1224
Popis

Exkluzivní prodej stavební parcely v nové lokalitě "Pod Zámkem" v obci Podhořany u Ronova. Parcela má výměru 1.224 m2, je rovinatá a má tvar pravidelného obdélníku. Parcela je určena pro výstavbu rodinného domu venkovského typu a je nově kompletně zasíťovaná včetně pilířů (vodovod, plyn, elektřina a povrchová kanalizace). Přístup na parcelu je z obecní zcela nové asfaltové komunikace. Obec leží v CHKO Železné hory, tudíž zde platí  určitá pravidla výstavby:

Pro budoucí výstavbu rodinných domů platí regulativa daná jednak územním plánem a jednak územní studií – výška domu může být max. 2.NP + podkroví. Vzhledem ke snaze zachovat vesnický charakter obce budou novostavby rodinných domů řešeny tak, že hlavní hmota domu bude mít výrazně obdélníkový půdorys. K němu může být přičleněna menší hmota do celkového půdorysného tvaru L nebo T, bez zaoblování rohů, bez věží, střecha sedlová, polovalbová s min. sklonem 40°, v případě arkýřů nebo střešních oken musí převažovat plná hmota střechy. Obvodové stěny budou bez velkoplošného prosklení, okna převážně tvaru obdélníku na výšku. Koeficient zastavění pozemků je 30% (dáno změnou č.3 územního plánu). Nové stavby musí svým vzhledem a prostorovým uspořádáním navazovat na převládající charakter stávající zástavby obce.

Možnosti výstavby rodinného domu probereme telefonicky nebo osobně přímo na parcele. V obci Podhořany u Ronova se nachází pošta, obchod, hospoda, dětské hřiště, antukové hřiště a rybník s možností rybolovu. Obec leží na silnici I. třídy a má velmi dobrou dopravní dostupnost do okolních měst. Provizi RK neplatíte žádnou.