Rodinný dům 5+KK Dašice

Rodinný dům 5+KK Dašice

Číslo zakázky:0563
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Prodáno
Klára Forejtová
Realitní specialista
Telefon: 602 609 707
Telefon kancelář: 722 955 521

4 800 000

ihned k dispozici

Kontaktovat makléře

Podrobné informace
Celková plocha661
Užitná plocha190
Zastavěná plocha329
Počet podlaží2
Zdroj vodyveřejný vodovod
Kanalizaceveřejná kanalizace
Popis

Exklusivní prodej Rodinného domu 9 km od Pardubic (10 min. autem) se nachází v klidné lokalitě ulice Hybešova, město Dašice. Krásná a zcela kompletně nově moderně zrekonstruována ulice vč. inženýrských sítí, povrchů, osvětlení, parkovacích míst apod. byla kolaudována v roce 2021.

Dům o 2 obytných nadzemních podlažích, dispozičně 5+KK + šatna + komora + sklep + půdní podkroví s ideálním potenciálem pro rozšíření obytné plochy o další velkou místnost (42 m2) s již zbudovaným balkonem.

Celková plocha pozemku 661 m2 o pravidelném rovinatém obdélníkovém tvaru. Na pozemku jsou veškeré inženýrské sítě, tzn. veřejný vodovod, veřejná kanalizace, nová vlastní plynová přípojka, elektřina 230 i 380 V. Zastavěná plocha a nádvoří dle listu vlastnictví 329 m2. Obytná vytápěná plocha 138 m2, užitná plocha 190 m2.

Dispozice 1.NP: 3+KK, koupelna, WC, chodba, komora, šatna, schodiště do 2.NP, zadní vchod do zahrady.

Dispozice 2.NP: 2 pokoje, chodba, schodiště do 1.NP + krásná půda s balkonem ideální pro rozšíření o další obytnou plochu.

Technické: Dům napojený na veřejný vodovod vč. rozvodů v domě. Na zahradě i studniční vrt s užitkovou vodou. Odpady jsou přímo napojené přes přepadový septik do veřejné kanalizace. Nová plynová přípojka na vlastním pozemku 5 m od domu se realizovala v tomto roce (investice 50.000,- vč. zemních prací) při kompletní rekonstrukcí a modernizací ulice. V současné době je dům vytápěn ústředním vytápěním s kotlem na tuhá paliva.

Dům lze potencionálně dispozičně (užitně) rozdělit na 3 samostatné sektory, což může být výhodné například pro bydlení se seniorem (rodičem), bydlení s odrůstajícími dětmi, nebo při pronajímaní domu (koupě na investici).

a) 1+KK s vlastním vchodem do zahrady b) 2+KK s vlastním vchodem c) 2+KK vlastní vchod. WC a koupelna jsou společné uprostřed centrální chodby domu v přízemí.

Dům má jednoho majitele, je bez jakéhokoliv právního zatížení a je k dispozici kupujícímu ihned. 100 m od domu řeka Loučná, 300 m vyhlášená restaurace Dašické sklepy, 200 m hospůdka Na Ostrově s venkovní zahrádkou a hřištěm. Město Dašice má 9letou základní školu, mateřskou školu. Pardubice 10 minut!

Makléřka má k dispozici klíče a je připravena s prohlídkou. Adresa do Vaší navigace: Hybešova 322, Dašice. Veškeré fotografie domu (nevejdou se bohužel na tento počtem limitovaný inzertní portál) a kompletní informace (nevejdou se bohužel na tento délkou slov limitovaný inzertní portál) shlédněte nejprve (před Vašimi dotazy a reakcemi, či voláním makléřce) kompletní na domovských webových stránkách exklusivního zprostředkovatele MAXEN.