Rodinný dům 5+1 s garáží

Rodinný dům 5+1 s garáží

Číslo zakázky:0555
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Prodáno
Klára Forejtová
Realitní specialista
Telefon: 602 609 707
Telefon kancelář: 722 955 521

Cena na vyžádání

Kontaktovat makléře

Podrobné informace
Celková plocha558
Užitná plocha250
Zastavěná plocha248
Stav budovyvelmi dobrý
Počet podlaží2
Zdroj vodyveřejný vodovod
Parkovánígaráž
Energ. třídaG
Popis

Exklusivní prodej krásného rodinného domu 5+1 s garáží a zahradou v obci Ctětín, část obce Vranov č. p. 28, okres Chrudim. 10 km (10 min.) město Slatiňany, 15 km (15 min.) do Chrudimi, 25 km (25 min.) do Pardubic. Území CHKO Železné hory.

Dům je bez jakéhokoliv zatížení hypotékou, k dispozici volný ihned po zaplacení. Makléř má klíče od nemovitosti a je připraven s prohlídkou. V případě, že budete chtít dům financovat prodejem svého bytu či jiné nemovitosti, budeme tuto Vaši příležitost preferovat. Pokud budete pro koupi potřebovat úvěr, vyřídíme Vám vše komfortně na jednom místě, na klíč.

Přízemí: Zádveří, WC, vstupní hala, kuchyň, tři pokoje, koupelna se sprchovým koutem a rohovou vanou, komora. Garáž s dílnou, technická místnost, sklep.

Obytné podkroví: Dva pokoje, prostorná půda s možností vestavby dalších místností. Celková plocha pozemku 558 m2. Celková užitná plocha domu 250 m2, obytná (vytápěná) plocha domu 125 m2. Ústřední vytápění, rozvedené do všech obytných částí, komfortně zajišťuje tepelné čerpadlo Panasonic vzduch - voda, instalované v roce 2013 a pravidelně servisované. Voda v domě rozvedena z veřejného vodovodu s možností přepínání na vlastní studnu. Odpad řešen septikem.

Dům je ideální k trvalému bydlení a zároveň i k příjemné rekreaci v hlubokých lesích Železných hor. V okolí jsou krásné lesy, známé kamenolomy s čistou vodou, množství turistických cest. Kompletní fotodokumentaci naleznete pouze na stránkách výhradního zprostředkovatele.