Byt 3+1+L Jablonec nad Nisou u přehrady Mšeno

Byt 3+1+L Jablonec nad Nisou u přehrady Mšeno

Číslo zakázky:0634
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Volný
Klára Forejtová
Realitní specialista
Telefon: 602 609 707
Telefon kancelář: 722 955 521

5 690 000

V.I.P. situovaný byt !

Kontaktovat makléře

Podrobné informace
Celková plocha75
Počet podlaží8
Umístění v podlaží7
Parkovánívenkovní parkoviště
Energ. třídaG
Popis

Byt s jižně orientovanou lodžií z prostorného obýváku s velkými atypickými na míru dělanými okny. Vše s panoramatickým výhledem z předposledního patra na vodní hladinu přehrady Mšeno. Živý obraz vodní hladiny přímo ve Vašem obýváku Vás neomrzí a bude Vás inspirovat, neboť se každou hodinu a roční období mění. Z ložnice a kuchyně je vidět Ještěd a přímo pod okny je kostel svatého Martina Mšeno. Proti všem oknům bytu, a to z obou stran, nejsou žádná okna protějších bytů a domů, což zajišťuje příjemný pocit soukromí a volnosti.

Čtete inzeráty, kde Vám slibují výhled na Mšeno, že? K tomu, že byt je po rekonstrukci. A pak zjistíte, že výhled na Mšeno, a už vůbec lodžii s hezkým výhledem na Mšeno nemají, a navíc jsou v přízemí, či v prvních patrech, odkud na Mšeno ani přirozeně vidět nelze. I kdybyste se vykláněli sebevíc. O rekonstrukci, kterou Vám slibují, ani nestojíte, neboť je pro Vás nevkusná, znáte to?

Exklusivní prodej bytu 3+1+L, osobní vlastnictví, Josefa Hory 4048/11 Mšeno nad Nisou, Jablonec nad Nisou.

Výjimečně situovaný byt v předposledním 7. NP s panoramatickým jižním výhledem na přehradu Mšeno v Jablonci nad Nisou. Vhodný pro klienta náročného zejména na polohu bytu, který ji umí ocenit. A o tom tento byt a nabídka je.

Velký obývací pokoj s lodžií + další pokoj jsou jižně orientovány na vodní plochu přehrady. Kuchyň a ložnice jsou severně orientovány s krásným výhledem na kostel svatého Martina Mšeno. Z obou místností je vidět Ještěd.

Vysoká investice nyní v roce 2023 do špičkových celoprosklených oken VEKRA vč. stavebních úprav vč. záruky 2 roky na všechna okna v bytě.

Vhodné pro milovníky přehrady Mšeno, kteří jsou ochotni ocenit právě krásy vodní plochy přímo z bytu vč. lodžie, a to vše jižním směrem.

Už z bytu můžete vyrazit v plavkách se koupat, kdy pouze sjedete výtahem na pláž, na které jste za minutu z domu. Nebo rybařit, či projet horská kola, brusle, běžecké lyže apod. K bytu náleží krásný sklep.

Vhodné i třeba jako investiční chalupa (komfort bytu bez starostí s údržbou o dům) v krásné přírodě plné sportovního a rekreačního vyžití přímo u vody. Právě takto ho dosud majitel z Prahy občas využíval.

Byt aktuálně není obýván a dostatečně využíván (proto je předmětem prodeje), je ve stavu přesně tak jak je na fotografiích. Pouze makléřka má k dispozici klíče a je po dohodě s vážným zájemcem připravena s prohlídkou. Byt je k dispozici ihned po zaplacení.