Stavební parcely Podhořany u Ronova

Stavební parcely Podhořany u Ronova

Číslo zakázky:0617
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Volný
Rostislav Doležal, MBA
Realitní specialista
Telefon: 775 136 388
Telefon kancelář: 722 955 521
Podrobné informace
Celková plocha853
Popis

Exkluzivní prodej stavebních pozemků v obci Podhořany u Ronova. V nabídce jsou poslední tři volné pozemky o  rozloze 853 m2, 934 m2 a 1.224 m2 obdélníkového tvaru. Pozemky jsou určeny pro výstavbu rodinných domů venkovského typu.  Pozemky budou kompletně zasíťované včetně pilířů (městská voda, plyn, elektřina a povrchová kanalizace. Přístup na pozemky je z obecní zcela nové asfaltové komunikace. Obec leží v CHKO, tudíž zde platí drobná omezení výstavby:

Pro budoucí výstavbu rodinných domů platí regulativa daná jednak územním plánem a jednak územní studií – výška domu může být max. 2.NP + podkroví. Vzhledem ke snaze zachovat vesnický charakter obce budou novostavby rodinných domů řešeny tak, že hlavní hmota domu bude mít výrazně obdélníkový půdorys. K němu může být přičleněna menší hmota do celkového půdorysného tvaru L nebo T, bez zaoblování rohů, bez věží, střecha sedlová, polovalbová s min. sklonem 40°, v případě arkýřů nebo střešních oken musí převažovat plná hmota střechy. Obvodové stěny budou bez velkoplošného prosklení, okna převážně tvaru obdélníku na výšku. Koeficient zastavění pozemků je 30% (dáno změnou č.3 územního plánu). Nové stavby musí svým vzhledem a prostorovým uspořádáním navazovat na převládající charakter stávající zástavby obce.

Možnosti výstavby rodinného domu probereme telefonicky nebo osobně přímo na parcelách. V obci Podhořany u Ronova se nachází pošta, obchod, hospoda, dětské hřiště, antukové hřiště, rybník s možností rybolovu a sportovní letiště. Obec leží na silnici I. třídy a má velmi dobrou dopravní dostupnost do okolních měst. Provizi RK neplatíte žádnou.