Investiční pozemek ve Chvojenci

Investiční pozemek ve Chvojenci

Číslo zakázky:0587
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Prodáno
Klára Forejtová
Realitní specialista
Telefon: 602 609 707
Telefon kancelář: 722 955 521

Cena na vyžádání

Kontaktovat makléře

Podrobné informace
Celková plocha2508
Popis

Exklusivní prodej rovinatého pozemku obdélníkového tvaru o celkové rozloze 2 508 m2 v blízkosti Pardubic a Hradce Králové.

Pozemek je Územním plánem veden jako rezerva pro „plochy smíšené obytné venkovské“ s cílem posílení zástavby v této části obce a dobudování jejího charakteru jako přirozeného centra – viz Územní plán obce Chvojenec. Aktuálně veden jako trvalý travní porost. Pozemek ihned volný bez váznoucího pronájmu s třetí stranou nebo věcného břemene.

Nemovitost se nachází ve vyhledávané klidné obci Chvojenec. Hradce Králové (8 minut), Pardubic (15 minut). Vhodné jako dlouhodobá investice. Výborná dopravní dostupnost a občanská vybavenost: zastávka autobusu, obchod s potravinami, dětské hřiště, multifunkční hřiště, sportovní letiště a mnoho dalšího. S pozemkem sousedí Chvojenecký potok (zóna 2 - nízké nebezpečí povodně/záplavy). Bez zavedených inženýrských sítí.

V případě, že budete chtít nemovitost financovat prodejem svého bytu či jiné nemovitosti, budeme tuto Vaši příležitost preferovat. Bude-li vice zájemců, prodávající si prostřednictvím zprostředkovatele zvolí nejvyšší nabídku. Makléř je připraven s prohlídkou.

Kompletní fotodokumentaci naleznete pouze na stránkách výhradního zprostředkovatele.

GPS: 50.1127561N, 15.9348467E

Územní plán: https://www.chvojenec.cz/nase-obec/uzemni-plan