Pronájem byt 1+1 Na Cihelně Pardubice

Pronájem byt 1+1 Na Cihelně Pardubice

Číslo zakázky:0522
Typ nabídky:Pronájem
Stav zakázky:Pronajato
Klára Forejtová
Realitní specialista
Telefon: 602 609 707
Telefon kancelář: 722 955 521

8 000 Kč/měs

+ Vaše energie

Kontaktovat makléře

Podrobné informace
Celková plocha42
Počet podlaží13
Umístění v podlaží9
Vytápěníústřední dálkové
Parkovánívenkovní parkoviště
Energ. třídaG
Popis

Exklusivní pronájem bytu 1+1 na Cihelně přímo u Univerzity, Pardubice, ulice U Josefa 116.

Bezbariérový dům po revitalizaci. Umístění v 9. NP z celkových 13 NP s dvěma výtahy. Orientace bytu o výměře 42 m2 na západ na Univerzitu. Plastová okna, žaluzie, ústřední dálkové vytápění (horkovod Opatovice).

Hned vedle bytu je sušárna (úložné místo případně) a k bytu je i sklep (další úložné místo) a kolárna v suterénu. Uzamykatelná chodba na patře, poskytuje prostor, soukromí i bezpečí.

Jedna měsíční platba, neboli celkové nájemné = holé nájemné 8.000,- Kč / měs. + záloha na Vaše spotřeby energií (zúčtovatelná 1x ročně) ve výši 1.500,- Kč / měs., která konkrétně obsahuje zálohu na teplou vodu, studenou vodu a dálkové vytápění. Elektřina a plyn (plyn jsou pouze ploténky u sporáku, tudíž minimální částka) se přepíše na nájemníka. Vratná kauce jedna měsíční platba.

Byt je vybaven částečně, a to přesně tak jak je uvedeno na fotografiích. Byt disponuje mimo jiné pračkou i myčkou. Po dohodě je možné i část vybavení vyklidit, preferuje-li nájemník své vlastní. Volné a k nastěhování ihned. Makléř má od bytu klíče a je připraven s prohlídkou. V případě Vašeho vážného zájmu kontaktujte makléře operativně - tzn. telefonicky. Provize RK = 15.000,- Kč.