Rodinný dům 5+1 s garáží Pardubice Staré Hradiště

Rodinný dům 5+1 s garáží Pardubice Staré Hradiště

Číslo zakázky:0482
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Prodáno
Jaroslav  Kalabza, MBA
Realitní specialista
Telefon: 722 955 521
Telefon kancelář: 722 955 521

Cena na vyžádání

Ihned k nastěhování

Kontaktovat makléře

Podrobné informace
Celková plocha457
Užitná plocha160
Zastavěná plocha100
Rok výstavby2009
Stav budovyvelmi dobrý
Počet podlaží2
Vytápěníústřední plynové
Zdroj vodyveřejný vodovod
Kanalizaceveřejná kanalizace
Parkovánígaráž
Energ. třídaG
Popis

Exklusivní prodej Rodinného domu 5+1 s garáží, Pardubice - Staré Hradiště. Novostavba 2009 umístěná až na konci (velmi atraktivní klidná lokace, V.I.P. místo) slepé ulice Na Hledíku č.p. 269.

Rozsáhlá fotodokumentace domu o více než 50 fotografiích je zájemcům k dispozici pouze a jen na domovských webových stránkách exklusivního zprostředkovatele. Odborné půdorysy obou podlaží, výměry, řezy domu, legendy a soupis místností s uvedením m2 atd. najdete také pouze a jen na domovských webových stránkách exklusivního zprostředkovatele.

Makléř má k dispozici klíče a je ihned připraven s prohlídkou domu. Po zaplacení je dům okamžitě k dispozici a k nastěhování. 

Veškeré provozní náklady domu 3.250,- Kč / měs. (Vytápění a ohřev vody plyn 1.670,- Elektřina 1.080,- Voda 500,-).

Makléř má pro zájemce k dispozici veškeré detailní dokumenty od domu, například projektovou dokumentaci, stavebně konstrukční část, technickou zprávu a projekt, elektroinstalace projekt, atd. Dům je ve špičkovém stavu, jedná se o novostavbu 21. století s nejrůznějšími moderními technologiemi.

Budete-li potřebovat hypotéku, vyřídíme Vám jí na klíč spolu s koupí domu, a to u nás na jednom místě, s garancí a za nejvýhodnějších podmínek. Dům je okamžitě volný a k nastěhování.