Rodinný dům 3+1 Přelouč - Štěpánov

Rodinný dům 3+1 Přelouč - Štěpánov

Číslo zakázky:0454
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Prodáno
Klára Forejtová
Realitní specialista
Telefon: 602 609 707
Telefon kancelář: 722 955 521

Cena na vyžádání

Kontaktovat makléře

Podrobné informace
Počet podlaží2
Vytápěníústřední plynové
Zdroj vodyveřejný vodovod
Energ. třídaG
Popis

Exklusivní prodej rodinného domu 3+1, č. p. 27, na pozemku 685 m2 v Přelouči, část obce Štěpánov.

Díky své poloze u Přelouče a 18 km do centra Pardubic se dům nabízí k celoročnímu trvalému bydlení, ale zároveň i k příjemné rekreaci s dostatečným prostorem na zahradě. 4 km od Vašeho možného budoucího domova je přírodní rezervace Choltická obora s monumentálními dřevinami, rybníky a barokním zámkem Choltice.Dům je orientován na jihovýchod. Zahrada se vzrostlými tujemi poskytuje dostatek slunce ke koupání v bazénu i chladivý stín. Na zahradě je vlastní kopaná studna.

Dispozice přízemí: Kuchyň, obývák, nově zrekonstruovaná koupelna se sprchovým koutem a WC, vstupní hala se samostatným WC. V kuchyni je k dispozici komín, přímo vyzývající k umístění krbových kamen s posezením u hřejivého ohně. 
Dispozice 1. patro: Ložnice orientovaná na jihovýchod střešními okny. Samostatný prostor s vestavěnými skříněmi sloužící jako šatna.  Velký pokoj přes celé průčelí domu, s výhledem do zahrady. Pokoj  je díky své velikosti a poloze možno rozdělit i na dva samostatné světlé pokoje se střešními okny a i štítovými.
V domě je nově rozvedeno plynové topení v mědi s novým kotlem. Ohřev vody zajišťuje bojler. V domě je plyn, elektřina, městská voda. Na zahradě vlastní kopaná studna. Obec již má vyprojektovanou kanalizaci, která se bude v brzké době realizovat, nová zrekonstruovaná koupelna je již na napojení ke kanalizaci připravena. Celý dům je kromě střešních osazen novými okny a vstupními dveřmi. U domu je sklep a přilehlá prostorná dílna pro kutilské umění a vyžití nebo pro dostatečné zásoby dřeva do krbových kamen.

Máte jedinečnou možnost bydlet ve svém vlastním zrekonstruovaném domě s minimálními dalšími investicemi o velikosti až 4+1, a to vše v dojezdové vzdálenosti 20 minut autem do Pardubic a 5 minut do Přelouče.

Makléř má klíče od nemovitosti a je připraven s prohlídkou.