Pronájem 1+1 v centru

Pronájem 1+1 v centru

Číslo zakázky:0356
Typ nabídky:Pronájem
Stav zakázky:Pronajato
Jaroslav  Kalabza, MBA
Realitní specialista
Telefon: 722 955 521
Telefon kancelář: 722 955 521

8 000 Kč/měs

+ Vaše energie

Kontaktovat makléře

Podrobné informace
Celková plocha43
Počet podlaží3
Umístění v podlaží1
Vytápěníústřední plynové
Popis

Exklusivní pronájem cihlového bytu 1+1, 43 m2, 1. zvýšené NP / 3.NP. Ulice K Blahobytu 648, Pardubice, centrum. Nevybavený byt je ihned k dispozici.

Dům o dvou vchodech, 6 bytů / vchod, přičemž 2 byty na každém ze tří podlaží. Byt o dvou velkých, samostatných a neprůchozích místnostech s orientací oken na dvě světové strany, přičemž z velké obytné kuchyně přímo do krásné zeleně zahrady vnitro-bloku náležící k domu. Právě soukromá zahrada se zelení pod bytem je velkou výhodou. Ústřední plynové vytápění (nový BAXI kombinovaný kotel na ohřev vody a vytápění) do nových topných těles s termoregulačními hlavicemi i automatickou digitální a programovatelnou regulací. Plastová okna. V bytě navíc místnost jako komora, velký vlastní sklep v suterénu a kolárna.

Nájemné 8.000,- Kč + Vaše spotřeba energie. Elektřina a plyn se přepisuje na nájemníka. Záloha na spotřebu vody se hradí spolu s nájmem a to zúčtovatelnou zálohou 600,- Kč / měs (na 1 osobu). Vratná kauce 1 měsíční platba. Provize realitní kanceláře 1 měsíční platba + DPH.

Byt se pronajímá jako nevybavený, volný je ihned, makléř má k dispozici klíče a je připraven s prohlídkou. Na překážku nejsou například domácí zvířátka.