Byt 3+1+L Dubina

Byt 3+1+L Dubina

Číslo zakázky:0355
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Prodáno
Jaroslav  Kalabza, MBA
Realitní specialista
Telefon: 722 955 521
Telefon kancelář: 722 955 521
Podrobné informace
Celková plocha78
Stav budovypo celkové rekonstrukci
Počet podlaží9
Umístění v podlaží9
Vytápěníústřední dálkové
Parkovánívenkovní parkoviště
Popis

Exklusivní prodej bytu 3+1+L, Erno Košťála 999, Studánka, Pardubice. CP 78 m2, 9.p / 9.p, výtah, bezbariérový dům po kompletní revitalizaci. 

Specifickou dispozicí (rozložením místností) vyhledávaný typ bytu 3+1, kdy pokoje jsou samostatné a neprůchozí se samostatnými vstupy z prostorné centrální chodby, s čímž u tohoto typu bytu 3+1 souvisí i vyšší obytná metráž.

Umístění bytu až v posledním 9. NP domu, zajišťuje nejen klid, nýbrž i s kombinací polohy domu krásné daleké výhledy na obě strany. 2 místnosti a zasklená lodžie na jiho-západ s výhledy až na Železné hory. 2 místnosti na severo-východ s výhledy na Kunětickou horu, Spojilskou louku, les a Orlické hory.

I přes kompletní revitalizaci domu, zůstali fixní platby, resp. náklady bytu do SVBJ, na příjemné hladině, přičemž fond oprav činní 1.891,- Kč / měs. 

Byt v osobním vlastnictví bez jakéhokoliv právního závazku (hypotéky, apod.), je nyní prázdný, tudíž k nastěhování možný ihned. Makléř má k dispozici klíče a je připraven s prohlídkou. Budete-li potřebovat hypotéku, vyřídíme Vám ji spolu s koupí bytu - na jednom místě, s jednotnou garancí a za nejvýhodnějších podmínek.