Investiční komplex - ubytování, sklady, výroba

Investiční komplex - ubytování, sklady, výroba

Číslo zakázky:0502
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Rezervace
Klára Forejtová
Realitní specialista
Telefon: 602 609 707
Telefon kancelář: 722 955 521
Podrobné informace
Celková plocha2004
Zastavěná plocha700
Vytápěníústřední plynové
Zdroj vodyveřejný vodovod
Kanalizaceveřejná kanalizace
Parkovánína vlastním pozemku
Energ. třídaG
Popis

Exklusivní prodej komplexu čtyř nemovitostí v řadové zástavbě. Investiční příležitost - aktuální měsíční příjem z nájmů cca 20.000 korun měsíčně. Zastavěná plocha 700 m2 na pozemku o celkové ploše 2004 m2. D11 - 7 minut jízdy autem, Praha Černý Most – 35 minut jízdy,  Hradec Králové - 30 minut jízdy autem. Možnost převzetí stávajících nájemních smluv. 

Napojeno na inženýrské sítě - elektřina 220 i 380 V. Do komplexu je na dvou místech zaveden plyn. Napojeno na kanalizaci. Hlavní uzávěr vody z obecního řadu na pozemku. V současnosti je voda do domu rozvedena z vlastní studně. Parkování na vlastním pozemku o rozloze 622 m2 vedeném jako manipulační plocha. Areál prošel v letech 2001 - 2010 částečnou přestavbou dle projektu a kompletní rekonstrukcí střechy. Strategické umístění u silnice nabízí po dokončení rekonstrukce provoz bistra, motorestu či restaurace v moderním zážitkovém „retro stylu“ cihlových stěn s dominantou krbu, selátkem na rožni a dobře chlazeným pivem.

Jádrem komplexu je stavba s monumentálním vnitřním prostorem o zastavěné ploše 267 m2, vystavěná z holých pálených cihel, otevřená do štítu s novým dřevěným trámovím. Uprostřed místnosti příprava na velký soliterní krb. Podkroví je možno ponechat otevřené v rámci provozovny restaurace, a nebo uzavřít a vybudovat pokoje motorestu či byty.

Ze severní strany přiléhá rodinný dům v původním stavu cca z 60. let s prodejnou se dvěma místnostmi a vstupem do ulice. Zastavěná plocha 158 m2. V přízemí jsou dva byty v podkroví prostor pro další obytné místnosti. Vytápění v současné době na tuhá paliva, ohřev vody bojlerem. Plyn v domě.

Z jižní strany pokračuje řadovou zástavbou rodinný dům z roku 2000, v přízemí s technickým zázemím a koupelnou. V podkroví samostatný byt, sauna. Vytápěné podlahy. Stávající vytápění je ústřední s kotlem na tuhá paliva. Do domu je zaveden plyn.

Dílna z cihlového zdiva o rozloze 139 m2 uzavírá stávající komplex. V rámci projektu je možno vystavět ještě další přiléhající skladovací prostor o výměře 98 m2. Základová deska 10 x 10,8 m již je na pozemku.

Obec Krakovany má cca 800 obyvatel, mateřskou i základní školu, zdravotní středisko, obchody, poštu.

Makléř má k dispozici projektovou dokumentaci a je připraven s prohlídkou.