Dvougenerační rodinný dům nedaleko centra Pardubic

Dvougenerační rodinný dům nedaleko centra Pardubic

Číslo zakázky:0596
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Volný
Rostislav Doležal, MBA
Realitní specialista
Telefon: 775 136 388
Telefon kancelář: 722 955 521

10 980 000

Kontaktovat makléře

Podrobné informace
Celková plocha374
Užitná plocha210
Stav budovypo celkové rekonstrukci
Počet podlaží3
Vytápěníústřední plynové
Zdroj vodyveřejný vodovod
Kanalizaceveřejná kanalizace
Energ. třídaG
Popis

Exkluzivní prodej dvougeneračního rodinného domu v širším centru Pardubic – ul. Gorkého. Rodinný dům má dvě plnohodnotné bytové jednotky, je podsklepený a náleží k němu technická přístavba (dílna, kolárna) a garáž pro jedno osobní auto. Dům prošel v posledních letech několika dílčími rekonstrukcemi, zejména má novou střešní krytinu, komplet nová plastová okna, opraveny komíny a další drobnější opravy. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě + studna s užitkovou vodou (zalévání, napouštění bazénu atd.). Celková plocha pozemku je 374 m2. Dům je vytápěn centrální plynovým kotlem, v případě potřeby je možno vytápět krbovými kamny a klimatizací.

V 1. nadzemním podlaží je bytová jednotka 3+1, koupelna, samostatné wc, komora a chodba o celkové užitné ploše 105 m2. Tato bytová jednotka prošla celkovou rekonstrukcí: rozvody elektřiny v mědi, rozvody odpadů a vody v plastu, novější koupelna a wc, kuchyňská linka, podlahové krytiny atd.

V 2. nadzemním podlaží je bytová jednotka 3+1, koupelna s wc, chodba o celkové obytné ploše 80 m2 + dvě prostorné terasy 25 m2. V této bytové jednotce je částečně nová elektroinstalace (kuchyň a koupelna), nové rozvody vody a odpadů, novější kuchyňská linka, novější koupelna s wc, 3x klimatizace a opravené terasy.

Předností rodinného domu je především jeho umístění, které leží v žádané lokalitě několik málo minut pěšky do centra Pardubic. Vzhledem k umístění je tento rodinný dům vhodný i ke komerčnímu využití. Pro podrobnější informace volejte makléři.