Rodinný dům 4+kk v Rosicích

Rodinný dům 4+kk v Rosicích

Číslo zakázky:0538
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Rezervace
Rostislav Doležal, MBA
Realitní specialista
Telefon: 775 136 388
Telefon kancelář: 722 955 521

Cena na vyžádání

+ provize

Kontaktovat makléře

Podrobné informace
Celková plocha430
Užitná plocha105
Stav budovyvelmi dobrý
Vytápěníústřední plynové
Zdroj vodyveřejný vodovod
Kanalizaceveřejná kanalizace
Parkovánína vlastním pozemku
Energ. třídaG
Popis

Exkluzivní prodej rodinného domu 4+kk v žádané lokalitě – ul. Pejchlova, Pardubice – Rosice. Rodinný dům má dispozici 4+kk, prostornou chodbu, koupelnu a samostatné wc. Obytnou plochu lze rozšířit do prostorného podkroví, kde mohou vzniknout další 3 až 4 pokoje. Obytná plocha v přízemí je 105 m2, v podkroví je k dispozici dalších 90 m2. Pozemek pravidelného obdélníkového tvaru o výměře 430 m2 je okolními stavbami vhodně uzavřen a zajišťuje tak naprosté soukromí.

V roce 2020 proběhla na rodinném domě částečná rekonstrukce: kvalitní šestikomorová plastová okna včetně žaluzií v dekoru zlatého dubu v exteriéru a bílého dekoru v interiéru v celém domě a to včetně podkrovních oken (příprava na půdní vestavbu), zcela nové interiérové dveře včetně kvalitního kování, nové podlahové krytiny, renovace fasády, nátěry okapů a svodů atd.

Rodinný dům je vytápěn plynovým kotlem s novějšími rozvody do radiátorů. Ohřev vody zajišťuje plynový kotel.      V domě zavedena městská voda a kanalizace. 

Předností rodinného domu je především jeho umístění, které leží v blízkosti Polabin (dochůdná vzdálenost            do Kauflandu, na nádraží, na sportoviště atd.), avšak umístěním domu v boční slepé ulici zajištuje klidné a tiché bydlení. Veškerá občanská vybavenost v místě a zastávka MHD 40 m od domu.
Rodinný dům je bez jakéhokoli právního zatížení a je k dispozici ihned.