Rodinný dům 5+1, Rychnov nad Kněžnou

Rodinný dům 5+1, Rychnov nad Kněžnou

Číslo zakázky:0469
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Volný
Klára Forejtová
Realitní specialista
Telefon: 602 609 707
Telefon kancelář: 722 955 521
Podrobné informace
Rok rekonstrukce2010
Stav budovyvelmi dobrý
Počet podlaží2
Vytápěníústřední plynové
Zdroj vodyveřejný vodovod
Kanalizaceveřejná kanalizace
Parkovánína vlastním pozemku
Popis

Exklusivní prodej rodinného domu 5+1 v Rychnově nad Kněžnou. Cihlový rodinný dům z 30. let na pozemku o výměře 1040 m2 v ulici Sokolovská.
Dům prošel v letech 2010 - 2012 významnou rekonstrukcí – zateplení, fasáda, nová okna, nové vchodové dveře, střecha, koupelny, rozvodná skříň, elektrika v obýváku.

Dispozice přízemí: Zádveří, toaleta, koupelna se sprchovým koutem, nová kuchyň, prostorný obývák se vstupem do ložnice, technická místnost. V obýváku nová podlaha z modřínového dřeva.
Dispozice 1. patro: Pracovna, dva pokoje, šatna, koupelna s vanou a WC.

Dům je ihned plnohodnotně obyvatelný, dosud užívaný jako rekreační únik z velkoměsta. Pro standardy trvalého bydlení  21. století je vhodný k modernizaci interiéru. Veškeré sítě zavedeny do domu. Vytápění ústřední plynové. Ohřev vody bojlery, veřejný vodovod, kanalizace.

Dům je v mírně svažitém terénu. V přední části pozemku pěstěná okrasná zahrada. Za domem na volném prostranství vzrostlé ovocné stromy poskytující stín. Vyrovnaná terasa vhodná pro umístění bazénu či pěstování plodin. Vedle domu příprava na parkovací stání či dvůr s chodníkem.

Makléř má k dispozici klíče od nemovitosti a je připraven s prohlídkou.