Rodinný dům Neratov u Bohdanče

Rodinný dům Neratov u Bohdanče

Číslo zakázky:0468
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Rezervace
Jaroslav  Kalabza, MBA
Realitní specialista
Telefon: 722 955 521
Telefon kancelář: 722 955 521
Podrobné informace
Celková plocha1137
Užitná plocha150
Zastavěná plocha100
Rok výstavby2005
Stav budovyvelmi dobrý
Počet podlaží2
Vytápěníústřední plynové
Zdroj vodyveřejný vodovod
Parkovánígaráž
Energ. třídaG
Popis

Exklusivní prodej rodinného domu obec Neratov, 2 km (2 min.) od města Lázně Bohdaneč, 10 km (15 min.) od města Pardubice.

Jednopodlažní dům čtvercového tvaru s kolaudací 2005 s obytným podkrovím bez suterénu, s garáží, leží na rovinatém pozemku čtvercového tvaru o výměře 1.137 m2. Dům je určen pro bydlení 4-5 člené rodiny.

Výjimečná a klidná lokalita v těsné blízkosti Bohdanečských rybníků, lesů. Rybník Rozhrna v docházkové vzdálenosti 500 m od domu, rybník Skříň 800 m od domu, les 300 m od domu, Opatovický kanál (rybářský revír) 80 m od domu, Mělické písníky 10 min. od domu.

Dům je orientován na jih do krásné zeleně (bez rušivých elementů silnic, či sousedů, apod.). vč. venkovní terasy, kam přímo vstoupíte francouzskými dveřmi z velkého obytného prostoru v přízemí. Velká krytá lodžie v podkroví, též orientovaná na jih do zeleně, kam vstoupíte z obou dětských pokojů.

Dispozice přízemí: Garáž, zádveří, toaleta se sprchou, vstupní hala, velký obývací prostor napojený na jídelní sektor a kuchyňský sektor, dále samostatná technologická místnost, vstup do obytného podkroví.

Dispozice podkroví: koupelna s velkou rohovou vanou a WC, dva dětské pokoje se vstupem na velkou krytou lodžii, pracovna, ložnice.

Ústřední vytápění kombinovaným plynovým kotlem vč. ohřevu vody. Veřejný vodovod. Zdivo POROTHERM 40 zeď, krásný vnitřní krb, elektřina měď, svody a klempířské prvky v mědi, betonová krytina KM Beta, všechny dveře Sapeli vč. obložkových zárubní. Vchodové dveře masivní dub. Cena již včetně nové a na míru dělané kuchyňské linky vč. vestavěných spotřebičů a jídelního setu.

Veškeré fotografie nemovitosti (67 fotografií) máte možnost shlédnout pouze a jen na webových (domovských) stránkách exklusivního zprostředkovatele, tzn. veškeré fotografie domu nenaleznete na žádných jiných realitních serverech. Cena bude sdělena, na vyžádání zájemce, a to formou telefonického kontaktu makléři.