Investiční příležitost v centru Týniště nad Orlicí

Investiční příležitost v centru Týniště nad Orlicí

Číslo zakázky:0413
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Volný
Rostislav Doležal, MBA
Realitní specialista
Telefon: 775 136 388
Telefon kancelář: 722 955 521
Podrobné informace
Celková plocha388
Stav budovyvelmi dobrý
Vytápěníústřední plynové
Zdroj vodyveřejný vodovod
Kanalizaceveřejná kanalizace
Energ. třídaG
Popis

Exkluzivní prodej komerčního objektu v samém centru Týniště nad Orlicí. Komerční objekt nabízí kombinaci obchodních prostorů v přízemí, obytné plochy v 1. a 2. patře a samostatného skladu za domem. 

Přízemí: Celková obchodní plocha 126 m2 se skládá ze 3 obchodů: 1. obchod s vlastním vchodem a výlohou 52 m2 je umístěn uprostřed domu, 2. obchod 25 m2 s velkými okny je umístěn v pravé části domu a v současné době je propojen s obchodem č. 1, výhodnější je však tyto obchody od sebe oddělit, 3. obchod 26 m2 s vlastním vchodem a výlohou je umístěn v levé části domu. K obchodu č.1 a č. 2 navazuje další místnost 23 m2 sloužící jako příruční sklad.

1. patro: Prostorná bytová jednotka s obytnou plochou 102 m2 + centrální chodba vybízí k rozdělení na dvě samostatné bytové jednotky nebo lze toto patro využít ke komerčním účelům (kanceláře).

2. patro (podkroví): Prostorné půdní prostory o celkové ploše 112 m2 jsou nevyužity a vybízí k vybudování dalších dvou bytů. V současné době je v tomto prostoru vybudována jedna samostatná místnost 24 m2 využívaná jako letní pokoj pro hosty

Sklad: Za domem se nachází samostatný vytápěný sklad přístupný z ulice s celkovou plochou 34 m2. Sklad může sloužit obchodům v přízemí nebo se nechá samostatně pronajmout.  

Objekt stojí na vlastním pozemku o celkové rozloze 388 m2. Vytápění je řešeno ústředním vypápěním s plynovými kotly. Objekt napojen na plyn, městskou vodu, kanalizaci a elektřinu. Celý objekt je podsklepen a můžu sloužit k dalším úložným prostorům. 

Výborná investiční příležitost v centru Týniště nad Orlicí. Kalkulaci současných i budoucích výnosů a veškeré ostatní informace o nemovitosti Vám rád sdělím osobně na prohlídce.